شنبه، ۲۶ مهر ۹۳ - ۰۱:۵۷

حجت الاسلام سعید مهدوی امین در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته گردهمایی هیئتهای مذهبی استان لرستان…

حجت الاسلام سعید مهدوی امین در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته گردهمایی هیئتهای مذهبی استان لرستان در مشهد مقدس برگزار می شود.

وی با بیان اینکه 260 نفر در قالب هیئتهای مذهبی و مداحان استان لرستان به منظور شرکت  در این گردهمایی به مشهد مقدس اعزام خواهند شد بیان داشت: اعضای شورای هیئتهای مذهبی و کمیته مداحان نیز در این گردهمایی حضور دارند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان لرستان با بیان اینکه هیئتهای مذهبی استان طی امروز و روز سه شنبه به مشهد مقدس اعزام می شوند گفت: برنامه اعزام اعضای هیئتهای مذهبی و همچنین کمیته مداحان استان امروز راس ساعت چهار در فرودگاه خرم آباد با حضور استاندار لرستان برگزار می شود.

حجت الاسلام مهدوی امین در بخش دیگری از سخنان خود از استاندار لرستان در راستای پشتیبانی ازاعزام  کاروان اعضای هیئتهای مذهبی استان به مشهد مقدس تقدیر کرد و گفت: برنامه اعزام این کاروان به مشهد مقدس زیارتی و آموزشی خواهد بود.

وی با بیان اینکه هر ساله سازمان تبلیغات اسلامی قبل از شروع ماه محرم گردهمایی هیئتهای مذهبی را برگزار می کند گفت: امسال نیز این گردهمایی در جوار مرقد منور امام رضا(ع) برگزار می شود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان لرستان با بیان اینکه علاوه بر زیارت، دیدارها و برنامه های فرهنگی نیز برای این کاروان در نظر گرفته شده است گفت: متناسب با تعداد هیئتهای هر شهرستان افرادی به صورت برگزیده برای حضور در این گردهمایی انتخاب شده اند.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *