دوشنبه، ۳۱ شهریور ۹۳ - ۰۶:۳۷

فرماندهی انتظامی مهدیشهر از دستگیری نیم ساعته سارقان 150 کیلوگرم گردو به ارزش بیش از 80 میلیون ریال از باغی در شهمیرزاد خبر…

فرماندهی انتظامی مهدیشهر از دستگیری نیم ساعته سارقان 150 کیلوگرم گردو به ارزش بیش از 80 میلیون ریال از باغی در شهمیرزاد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه سمنان، سرهنگ حسن رستمیان توضیح داد: ساعت 11 روز یکشنبه یک فقره سرقت گردو از باغی در شهمیرزاد به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام شد. وقوع سرقت در بررسی اولیه ماموران پلیس تایید شد و پس از تحقیقات مقدماتی از اظهارات صاحب این باغ مشخص شد که سارقان با یک دستگاه خودرو پژو سرقت را انجام داده و فرار کرده‌اند.

وی گفت: با کنترل تمامی محورهای منتهی به شهرستان مهدیشهر، خودرو سارقان، شناسایی و راننده 33 ساله و سرنشین 40 ساله آن دستگیر و به کلانتری 21 شهمیرزاد منتقل شدند. متهمان پس از تکمیل تحقیقات، تحویل مرجع قضایی شدند.

رستمیان به شهروندان و باغداران و کشاورزان توصیه کرد، در فصل برداشت محصول، مراقبت از محدوده باغ و زمین زراعی خود را تشدید کنند و در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک مراتب را بی درنگ به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

به گزارش ایسنا، بزرگترین باغ متمرکز گردوی جهان در شهر شهمیرزاد از توابع شهرستان مهدیشهر واقع شده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *