دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۷:۲۰

 وزیر دفاع با بیان اینکه این اقدامات جنایت‌کارانه با هدف ایجاد حاشیه امن برای رژیم صهیونیستی و تضعیف جبهه مقاومت ضد صهیونیستی صورت…

 
وزیر دفاع با بیان اینکه این اقدامات جنایت‌کارانه با هدف ایجاد حاشیه امن برای رژیم صهیونیستی و تضعیف جبهه مقاومت ضد صهیونیستی صورت می‌گیرد تصریح کرد: داعش محصول پیوند نامشروع آمریکا، رژیم صهیونیستی و ارتجاع منطقه است.

 
دهقان افزود: بی‌تردید عاقبتی بدتر از صدام در انتظار این گروهک تروریستی است و اقدامات ضد انسانی یقیناً دامان حامیان آنان را نیز خواهد گرفت.

 
وزیر دفاع، بر ضرورت وحدت همه اقوام، مذاهب و گروههای عراقی بمنظور حفظ انسجام و یکپارچگی این کشور تأکید کرد و افزود: امروز منافع همه در حفظ یکپارچگی و انسجام ملی و سرزمینی عراق تأمین خواهد شد و یقیناً بازیگرانی که خارج از عراق در امور داخلی این کشور مداخله می‌کنند خواهان عزت و استقلال عراق نیستند و بدنبال تأمین منفعتی هم برای گروهها و اقوام آن نیستند.

 
دهقان، حضور گسترده مردم به دنبال حمله داعش و دعوت علمای عراق برای دفاع از کیان کشور عراق و یکپارچگی این کشور را دلیلی بر اراده مردم عراق برای مقابله با مقاصد شوم مداخله‌گران خارجی ذکر کرد و افزود: با این حضور سرنوشت‌ساز، ملت عراق قادر خواهد بود امنیت و آرامش پایدار را به این کشور برگرداند و از رایی که به صندوق آراء ریخته است صیانت کنند.

 
وی با اعلام حمایت جمهوری اسلامی ایران از حفظ تمامیت ارضی این کشور گفت: ایران اسلامی خواهان عراق یکپارچه، متحد، امن و پیشرفته می‌باشد و از هرگونه اقدامی در این راستا حمایت می‌کند.

 
دهقان در بخش دیگری از سخنان خود با مهم شمردن این  نشست ها و جایگاه برجسته نخبگان در ارتقای صنایع دفاعی کشور گفت: این نشست ها ما را قادر می سازد تا  نسل آینده مدیران را بشناسیم و آنها را برای مشاغل و مسئولیت ها آماده و از فکر و ایده نخبگان در حوزه های مختلف نیروهای مسلح بهره ببریم.

 
وزیر دفاع افزود: یک سازمان زمانی می تواند به اهداف خود دست یابد که در درون خود آینده را تضمین کند در غیر این  صورت سیاست‌ها و برنامه های سازمان عملیاتی نخواهد شد.

 
دهقان تصریح کرد: یک مدیر لایق در تمام مراحل هدایت و رهبری سازمان سعی می‌کند  بستری را برای حرکت  و ترقی کارمندان دیگر فراهم و شور، علاقه به کار و ارائه ایده های جدید را در زیرمجموعه  خود همواره زنده نگه دارد.

 
وی گفت: ناموفق ترین مدیران کسانی هستند که پس از پایان مسئولیت آنها، سازمان رو به افول میل کند که این‌گونه مدیران متاسفانه سازمان را در جهت رسیدن به اهداف و منزلت خود در نظر می گیرند.

 
وزیر دفاع به فعالیت‌های برجسته صنایع دفاع اشاره کرد و افزود: امروز ما در وزارت دفاع علاقمندیم با تمام توانمان شنونده های خوبی برای ایده های خوب باشیم و اگر این  ایده‌ها قابل تعمیم به سطح کلی وزارت دفاع یا در زیر مجموعه ها باشد از آن حمایت خواهیم کرد.

 
وزیر دفاع در پایان بر ساختن آینده متفاوت با در اختیار گرفتن تمامی ظرفیت ها و توان داخلی تاکید کرد و افزود: انشاالله با اتکا بر نیروهای لایق، متعهد و شایسته وزارت دفاع و از میان برداشتن موانع و تمرکز تلاش بر روی موضوعات اساسی ، می توانیم قله‌های پیشرفت و ترقی را فتح کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *