یکشنبه، ۱۵ تیر ۹۳ - ۰۳:۴۵

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد که روز شنبه در اختیار ایرنا قرار گرفته، ˈمحمد دهقان منشادیˈ…

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد که روز شنبه در اختیار ایرنا قرار گرفته، ˈمحمد دهقان منشادیˈ افزود: در این رابطه نشستی با حضور مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری و دست اندرکاران امور اقتصادی و سرمایه گذاری استان تشکیل و راههای جذب سرمایه گذاری این گروه اقتصادی خارجی بررسی شد.

به گفته وی، در این نشست ضمن معرفی موقعیت جغرافیایی، ظرفیت های اقتصادی استان در خصوص چگونگی انجام سرمایه گذاری، زمینه های فعالیت، ارائه تسهیلات و خدمات و تشکیل جلسات تخصصی برای جذب سرمایه گذار خارجی بحث و تبادل نظر شد.

معاون اقتصادی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد گفت: این گروه سرمایه گذار قرار است در زمینه تولید کاشی و سرامیک با کیفیت بالا و با استفاده از فناوری روز در استان فعالیت کند.

در پایان این نشست کتاب ˈیزد فرصتی برای سرمایه گذاریˈ به هیات سرمایه گذاری چین اهدا و مقرر شد مرکز خدمات سرمایه گذاری مساعدت و پیگیری لازم را در این زمینه داشته باشد.

از سال 85 تاکنون حدود 27میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در قالب طرحهای مختلف در استان یزد جذب شده است. ک/1

616/1968

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.