شنبه، ۱۰ آبان ۹۳ - ۰۴:۱۱

به گزارش خبرنگار مهر، سید مهدی حسینی تبار، بعد از ظهر شنبه در گفتگو با رسانه های استان، با بیان این نکته که…

به گزارش خبرنگار مهر، سید مهدی حسینی تبار، بعد از ظهر شنبه در گفتگو با رسانه های استان، با بیان این نکته که اهالی رسانه و صاحب نظران ارتباطات در این همایش حضور خواهند داشت، افزود: محوریت همایش موضوع بسیج است یعنی اهالی رسانه ای که با بسیج فعالیت داشتند به این همایش دعوت می شوند.

وی از تشکیل 6کارگروه در این همایش خبر داد و تصریح کرد:  بسیج، رسانه و مطالبات فرهنگی مقام معظم رهبری، بسیج، رسانه و اقتصاد مقاومتی، بسیج، رسانه و مقابله با پدیده ماهواره، بسیج، رسانه و مقابله با اسلام آمریکایی، بسیج رسانه، عقلانیت و محاسبه گری در نظام اسلامی و بسیج، رسانه و مقابله با وهابیت که از موضوعات بومی استان است جز مباحث کارگروه های همایش خواهند بود.

دبیر همایش استانی بسیج و رسانه در توضیح هدف همایش، گفت: همانطور که از شعار محوری همایش مشخص است تدوین و ترویج گفتمان ولایت در رسانه ها با محوریت بسیج از اهداف این همایش به شمار می رود.

وی ضمن اشاره به اینکه همایش استانی بسیج و رسانه یکروزه برگزار می شود، افزود: اسامی افردی که با بسیج همکاری داشته اند در حال جمع آوری است و بر حسب نوع تخصص، فعالیت و علاقمندی، افراد در هریک ار کارگروه ها فعالیت خواهند داشت.

مهدی حسینی تبار با یادآوری اینکه سازمان بسیج رسانه متولی دعوت از رسانه های استان است، اذعان کرد: از افرادی که در بخش رسانه صاحب نظر بوده و تخصصشان در این حوزه است، به عنوان مسئولین کارگروه ها استفاده می شود.

به گفته وی، هرساله این همایش که محور آن مطالبات مقام معظم رهبری است در سراسر استان ها برگزار خواهد شد و از فعالین عرصه رسانه بسیج تقدیر به عمل خواهد آمد.

دبیر همایش استانی بسیج و رسانه از برگزاری همایش بین المللی بسیج و رسانه در نیمه دوم آذر ماه با حضور تمامی رسانه های جهان در مشهد مقدس خبر داد و اظهار کرد: با برپایی این همایش ها گفتمان رسانه ها در سطح جامعه ترویج و تحقق می یابد و بسیج به عنوان یک قشر فراگیر محور تمام این موضوعات خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *