پنجشنبه، ۱۹ تیر ۹۳ - ۰۳:۱۳

  اولين تمرين تيم فوتبال پرسپوليس در اردوي ترکيه برگزار شد.  در ابتداي تمرين علي دايي چند دقيقه‌اي با بازيکنان پرسپوليس صحبت کرد…

  اولين تمرين تيم فوتبال پرسپوليس در اردوي ترکيه برگزار شد.  در ابتداي تمرين علي دايي چند دقيقه‌اي با بازيکنان پرسپوليس صحبت کرد و پس از آن سرخپوشان به دويدن، انجام حرکات کششي، هندبال، پاسکاري يک ضرب دوضرب و فوتبال درون تيمي پرداختند.

* بهزاد غلامپور با دروازه‌بانان حاضر در اردو، تمرين اختصاصي انجام داد.

* اميد عاليشاه به صورت اختصاصي دور زمين دويد، همچنين مهدي دغاغله به آب‌درماني و فيزيوتراپي مشغول شد.

* با توجه به فاصله حدود 10 دقيقه‌اي که بين محل اقامت سرخپوشان و تمرين وجود دارد بازيکنان پرسپوليس با يک دستگاه ميني‌بوس به محل تمرين مي‌روند.

* نکته جالب امکانات عالي زمين تمرين پرسپوليس است که باعث خوشحالي و تعجب بازيکنان و اعضاي کادرفني اين تيم شده است. با توجه به تصميم مدير کمپ، سرخپوشان در زمين شماره يک کمپ تمرين مي‌کنند.

* پيش از آغاز تمرين علي دايي با سنول گونش سرمربي پيشين تيم ملي ترکيه و سرمربي فعلي بورسا اسپور ترکيه مواجه شد که اين دو با هم خوش و بش و روبوسي کردند و مربي ترکيه‌اي براي دايي و پرسپوليس آرزوي موفقيت کرد.

* در پايان تمرين علي دايي به همراه دروازه‌بان‌ها به مسابقه زدن ضربات ايستگاهي و پنالتي مشغول شد که اين مسابقه طبق معمول با کل‌کل و کري‌خاني طرفين همراه بود.

* وجود تله‌کابين، سونا، استخر و جکوزي در محل اردوي پرسپوليس باعث شده سرخپوشان از اردوي خود ابراز رضايت کنند.

* عليرضا رحيمي مديرعامل باشگاه پرسپوليس که در تهران بسر مي‌برد، در تماس تلفني پيگير آخرين وضعيت سرخپوشان در اردو بود.

* در کنار محل تمرين امروز پرسپوليس تيم پيکان در ديداري دوستانه به مصاف نماينده‌اي از کشور روماني رفت که اين ديدار در نهايت با نتيجه 2 بر 2 مساوي به اتمام رسيد. جي لويد ساموئل بازيکن پيشين استقلال و اميرحسين اميري گلزنان پيکان در اين ديدار بودند. اردوي پيکاني‌ها چهارشنبه به اتمام مي‌رسد.

* بازيکنان پرسپوليس فردا در دو نوبت تمرينات خود را دنبال خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.