یکشنبه، ۰۱ تیر ۹۳ - ۰۵:۰۲

تمرين نوبت صبح امروز (يکشنبه) تيم فوتبال استقلال ساعت 11 امروز در سالن وزنه مجموعه انقلاب انجام شد. به نقل از تسنيم، بازي…

تمرين نوبت صبح امروز (يکشنبه) تيم فوتبال استقلال ساعت 11 امروز در سالن وزنه مجموعه انقلاب انجام شد.

به نقل از تسنيم، بازي ايران و آرژانتين سوژه اصلي تمرين آبي‌پوشان بود و همه بازيکنان و مربيان در اين خصوص اظهارنظر مي‌کردند. شاهرخ بياني معتقد بود که اگر آرژانتين مقابل نيجريه مانند شب گذشته که مقابل ايران بازي کرد به ميدان برود، شکست مي‌خورد. حنيف عمران‌زاده مدافع استقلال نيز اعتقاد داشت که شايد بازيکنان ايران بوسني را دست کم بگيرند و شانس صعود را از دست بدهيم.

* شورت ورزشي آرش برهاني سفيد بود و با لباس‌ ساير بازيکنان همخواني نداشت به همين دليل امير قلعه‌نويي از اين بازيکن پرسيد چرا با شورت آبي در تمرين حاضر نشده است که مهاجم استقلال پاسخ داد لباس‌هايش را به اشتباه با خود به تمرين آورده است. در اين لحظه سرمربي استقلال با شوخي به مهاجم خود گفت: خودت که اشتباه سر تمرين نيامدي.

* محمد قاضي با تاخير در تمرين حاضر شد و همه مربيان و بازيکنان استقلال به او گفتند چرا سر تمرين دير آمده‌اي، قاضي هم به شوخي گفت که يک دقيقه به آغاز تمرين باقي مانده و شما زود شروع کرده‌ايد. بازيکنان در اين لحظه به حالت شوخي ايستادند و به اصطلاح سر قاضي غر زدند.

* پيش از آغاز تمرين آبي‌پوشان اعضاي تيم بسکتبال بزرگسالان ايران مشغول تمرين بودند.

* ميرشاد ماجدي سرپرست استقلال مانند روز گذشته در حال جمع‌آوري پاسپورت بازيکنان براي اردوي ترکيه بود.

* تمرين نوبت بعدازظهر آبي‌پوشان ساعت 18:30 انجام مي‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.