یکشنبه، ۱۵ تیر ۹۳ - ۰۳:۴۲

 تمرين نوبت عصر تيم استقلال از ساعت 18:30 در کمپ زنده‌ياد حجازي پيگيري شد. در تمرين امروز آبي‌پوشان محسن فروزان،جاسم کرار، مگويان و…

 تمرين نوبت عصر تيم استقلال از ساعت 18:30 در کمپ زنده‌ياد حجازي پيگيري شد. در تمرين امروز آبي‌پوشان محسن فروزان،جاسم کرار، مگويان و داسيلوا دروازه بان برزيلي حضور نداشتند. قرار است بازيکنان خارجي استقلال از فردا در تمرينات حاضر شوند.

*در ابتداي تمرين امروز امير قلعه‌نويي به مدت 5 دقيقه با بازيکنان صحبت کرد و نحوه برنامه‌هاي تاکتيکي را به آنها توضيح داد.

* امروز يک بازيکن فيليپيني در تمرين آبي ‌پوشان شرکت کرد. اين بازيکن البته براي آمادگي بدني در تمرينات شرکت کرد و قرار نيست جذب استقلال شود.

*طبق برنامه آبي‌پوشان 6نفر از بازيکنان اميد و زير 23سال استقلال اين تيم را در سفر به ترکيه همراهي خواهند کرد.

* در تمرين امروز منصور پورحيدري،حميد ملک احمدي، ميرشاد ماجدي و رضا رجبي حضور داشتند.پسر بهرام افشارزاده هم در تمرين امروز در کنار پورحيدري حضور داشت.

* طبق برنامه بازيکنان استقلال به گرم کردن، چهار به دو و فوتبال درون تيمي پرداختند.

* با وجود آنکه تمرينات استقلال پشت درهاي بسته برگزار مي‌شود اما امروز تعدايد از هواداران به کمپ مرحوم حجازي مراجعه کرده بودند که البته تعدادشان زياد نبود.

* مصاحبه مهدي رحمتي عليه سرمربي استقلال يکي از سوژه‌هاي بازيکنان در حاشيه تمرين امروز بود.

*قرار است تمرينات استقلال فردا پيگيري شود و آبي‌پوشان روز دوشنبه عصر را استراحت مي‌کنند. استقلالي‌ها ساعت 6صبح روز سه شنبه تهران را به مقصد ترکيه ترک خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.