چهارشنبه، ۲۶ شهریور ۹۳ - ۱۱:۲۱

مدیرعامل سازمان منطقه‌ی آزاد تجاری و صنعتی ارس گفت: با احداث مجتمع‌های متعدد تجاری و خدماتی جدید در این منطقه، تحول عظیمی در…

مدیرعامل سازمان منطقه‌ی آزاد تجاری و صنعتی ارس گفت: با احداث مجتمع‌های متعدد تجاری و خدماتی جدید در این منطقه، تحول عظیمی در رونق تجارت و صنعت گرشگری ارس در حال انجام است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی آذربایجان‌شرقی، «محسن خادم عرب باغی» در آئین افتتاح مجتمع تجاری ستارخان ارس با اعلام این خبر افزود: تاکنون بیش از دو میلیون مترمربع مجوز احداث مجتمع‌های تجاری و رفاهی در منطقه‌ی آزاد ارس صادر شده است.

وی با اشاره به افزایش مراجعات برای سرمایه‌گذاری در حوزه‌ی صنعت، سرمایه‌گذاری در حوزه‌ی گردشگری ارس را مورد تاکید قرار داد و گفت: به‌زودی تحول بزرگی در سیستم شهری و اقتصادی ارس روی می‌دهد و در این میان تأمین نیازهای خدماتی و رفاهی فعالان اقتصادی و گردشگران حائز اهمیت و امری ضروریست.

مدیرعامل سازمان منطقه‌ی آزاد تجاری و صنعتی ارس با بیان اینکه مشکلات و بدهی‌های گذشته رفع شده و برای تضمین آینده روشن منطقه به سمت تأمین زیرساخت‌های اساسی رفته‌ایم، تصریح کرد: پروژه‌های زیربنایی مهمی، چون احداث فرودگاه، فعال کردن تاکسی هوایی ارس، افزایش سرعت و ایجاد امکان تردد روزانه قطار «تبریز- جلفا»، مشارکت در احداث نیمی از جاده‌ی 60 کیلومتری «مرند – جلفا» و پروژه‌های بزرگ تأمین انرژی و راه برای سایت‌های صنعتی در حال انجام است.

عرب باغی نهادینه‌سازی فرهنگ مثبت‌اندیشی و نواندیشی را لازمه‌ی پیشبرد فعالیت‌های اقتصادی در ارس برشمرد و با تأکید بر برندسازی در فعالیت‌های اقتصادی گفت: جذب نمایندگی کالاهای با علامت تجاری معتبر جهان در مجتمع‌های تجاری نقش مهمی در رونق بازارهای منطقه‌ی آزاد ارس دارد که باید به آن توجه شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.