پنجشنبه، ۰۱ خرداد ۹۳ - ۰۵:۵۰

به گزارش خبرنگار ایرنا، بهرام براری شامگاه چهارشنبه در جلسه کمیته حمل و نقل استان افزود: روسای شعب تعزیرات حکومتی لرستان این اختیار…

به گزارش خبرنگار ایرنا، بهرام براری شامگاه چهارشنبه در جلسه کمیته حمل و نقل استان افزود: روسای شعب تعزیرات حکومتی لرستان این اختیار را دارند که با همکاری نیروهای پلیس راهور ، نسبت به ابلاغ حکم رانندگان متخلف در سطح شهرها اقدام نمایند.

وی اظهار داشت:در این راستا گشت های ویژه ای به همراه ماموران سازمان صنعت، معدن و تجارت و تاکسیرانی در سطح شهرها به ویژه خرم آباد ایجاد و حکم افراد متخلف در لحظه وقوع تخلف صادر خواهد شد.

وی تصریح کرد: متاسفانه در برخی موارد نظارت جنبه تشریفاتی و فانتزی پیدا می کند به نحوی که پس از دور دوم اجرای قانون هدفمند سازی یارانه ها بیش از 30 پرونده تخلفاتی تاکسی و سواری به تعزیرات حکومتی ارسال شد که تمامی این پرونده ها فاقد برگ هویت و یا کارت شناسایی و گواهینانه رانندگان متخلف است.

وی با بیان اینکه شناسایی و اعمال جریمه این افراد متخلف، سخت و زمانبر است ، گفت: در مجموع، تعزیرات حکومتی لرستان آمادگی کامل را دارد تا برخورد قانونی نسبت به هرگونه افزایش بی رویه نرخ کرایه تاکسی و عدم ارائه خدمات مناسب به مردم را اعمال کند.

شهردار خرم آباد نیز گفت: بسیاری از رانندگان خودروهای سواری شخصی دو یاسه شغله هستند وآشنایی کافی با مقررات حمل و نقل عمومی ندارند.

محمد مهرابی افزود: طرح ساماندهی خودروهای سواری شخصی باید تدوین و اجرایی شود تا علاوه بر حل بخشی از معضل ترافیک، بحث حمل و نقل درون شهری خرم آباد نیز ساماندهی شود.

7269/1625

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.