پنجشنبه، ۰۹ مرداد ۹۳ - ۰۵:۵۸

ˈ لطف الله عباسی ˈ روز پنجشنبه در گزارشی افزود : محورهای ارتباطی مازندران همواره در طول سال به خصوص در ایام تعطیلات…

ˈ لطف الله عباسی ˈ روز پنجشنبه در گزارشی افزود : محورهای ارتباطی مازندران همواره در طول سال به خصوص در ایام تعطیلات از حجم بالای مسافر و گردشگر برخوردار است.

وی بر لزوم ایمن سازی و روان سازی ترافیک در محورها به عنوان یک وظیفه اصلی و مهم کاری در استان مازندران تاکید کرد و ادامه داد: همزمان با تعطیلات عید فطر سفرهای تابستانی به استان چشم گیر است.

وی بیان داشت: این اداره کل به منظور کنترل و نظارت بر گشت های راهداری ادارات تابعه با هدف برقراری ترافیک روان و ایمن 20

گشت ویژه را نیز به کار گرفته است.

عباسی با اشاره به حفظ و پاکسازی حریم راههای استان توسط کاربران جاده ای ، از دستفروشان حاشیه راهها خواست به دلیل تردد بالای خودروها در این ایام ، با رعایت محدوده حریم راهها از بروز وقایع احتمالی برای خود و مسافران جلوگیری کنند.

وی از تمامی کاربران جاده ای تقاضا کرد تا با رعایت قوانین و مقررات و سرعت مطمئنه احتیاط را سرلوحه کار قرار داده و با گوش سپردن به نکات راهداران و مامورین پلیس راه سفر خوشی را برای خود و دیگران رقم بزنند.

مدیر راهداری راه و شهرسازی مازندران گفت: کاربران جاده ای می توانند قبل از عزیمت به مقصد خود از طریق شماره تلفن 141 (گویا ) و 33322320 (شبانه روزی) و همچنین سامانه پیام کوتاه 10000141 از وضعیت جاده های مازندران در طول شبانه روز مطلع شوند.

مازندران بیش از 10هزارو 170کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد.ک/3

2585/608

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.