پنجشنبه، ۰۱ خرداد ۹۳ - ۱۱:۲۳

ˈمحمد صمدیˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار کرد: بر اساس توافق اولیه اتاق بازرگانی به عنوان متولی…

ˈمحمد صمدیˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار کرد: بر اساس توافق اولیه اتاق بازرگانی به عنوان متولی تشکیل این شورا، بنا بود نخستین نشست شورای مزبور در اواخر اردیبهشت امسال برگزار شود.

وی اضافه کرد: سرمایه گذاران بخش خصوصی خراسان شمالی تمایل داشتند که در این نشست علاوه بر استاندار، معاونان وی مدیران اقتصادی، نمایندگان مردم استان در مجلس نیز حضور داشته باشند.

وی افزود: به دلیل مشغله کاری نمایندگان مردم استان در مجلس، پیشنهاد شده تا این نشست در هفته اول خردادماه برگزار شود که این تعویق با موافقت سرمایه گذاران بخش خصوصی همراه بود.

صمدی اظهار کرد: شورای گفت و گو ابتکار خوب دولت تدبیر و امید بود تا در آن مشکلات بخش خصوصی برای سرمایه گذاری با حضور مدیران ارشد استانی و ملی بررسی و دستور لازم برای رفع آن صادر شود.

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی گفت: مصوبات این نشست قابلیت اجرایی برای دستگاه های اجرایی خواهد داشت و این زمینه را برای طرح مشکل و شتاب دادن به روند رفع آن فراهم می کند.

استاندار خراسان شمالی در نشست شورای برنامه ریزی استان در سال جاری رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی را متولی تشکیل شورای گفت و گو تعیین کرده بود.

در استان خراسان شمالی 450 نفر کارت بازرگانی دارند که حدود 50 نفر در امر صادرات و واردات کالا از این استان به خارج کشور فعالیت می کنند. ک/3

2712/626

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.