سه شنبه، ۲۹ مهر ۹۳ - ۰۷:۵۸

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان از عدم آمادگی دستگاه‎های اداری و امدادی خرم‎آباد در بارندگی‎های 48 ساعت گذشته گلایه کرد. به گزارش خبرنگار…

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان از عدم آمادگی دستگاه‎های اداری و امدادی خرم‎آباد در بارندگی‎های 48 ساعت گذشته گلایه کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی لرستان،«سیدسعید شاهرخی» در جلسه‌ی شورای اداری خرم‎آباد، افزود: این وضعیت برای مدیریت ارشد استان و مردم قابل قبول نیست.

وی با بیان اینکه دیشب(دوشنبه 28 مهرماه) به‌علت یک بارندگی ساده در خرم‎آباد، علاوه‌بر ایجاد سیلاب، ترافیک خیابان‎ها موجب نارضایتی مردم شد، اظهار کرد: هم‌چنین در این مدت شاهد قطع چندین‎باره‌ی برق بودیم که این نوع خدمات دادن در شأن مردم خرم‎آباد نیست.

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان با انتقاد از برگزاری جلسات بدون خروجی و بدون نتیجه، تصریح کرد: از وضعیت ارائه‌ی خدمات عمومی در شهر گلایه‎مند هستیم و بنابراین لازم است دستگاه‎های خدمت‎رسان در مواقع بحرانی آمادگی خود را افزایش دهند.

شاهرخی ادامه داد: فلسفه‌ی وجودی نظام جمهوری اسلامی تلاش برای خدمت‎رسانی به مردم است و چنانچه افرادی مسئولیت بپذیرند و عمل نکنند، بزرگترین خیانت به مردم را انجام داده‎اند.

وی گفت: مسائل پیش آمده در ناحیه 3 شهری خرم‎آباد به هیچ عنوان قابل قبول نیست و بدون شک مردم قضاوت مثبتی نسبت به این اتفاقات ندارند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان خاطرنشان کرد: توسعه‌نیافتگی و بیکاری مشکل اصلی لرستان است که با روی کار آمدن دولت «تدبیر و امید» برطرف کردن این مشکلات در دستور کار مدیریت اجرایی استان قرار گرفته است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.