پنجشنبه، ۲۱ مرداد ۹۵ - ۰۸:۵۰
گل های معلق در هوا

گلدان های معلق در هوا ،خلاقیت جدیدی از در ادقام تکنولوژی و محیط زیست است که در نوع خود سبک جدیدی از نگهداری…

گلدان های معلق در هوا ،خلاقیت جدیدی از در ادقام تکنولوژی و محیط زیست است که در نوع خود سبک جدیدی از نگهداری گل ها و گیاهان را به شیوه ای فناورانه مطرح و در تزئین و چیدمان دکوراسیون و فضاهای داخلی به نحوی مدرن جلو می کند طوری که این کار دیدنی و خارق العاده تاکنون از استقبال خوبی برخوردار بوده و طرفداران زیادی نیز پیدا کرده است. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

گلدان های معلق در هوا را اگر یادتان باشد در مطالب قبلی میهن پست برای شما مخاطبین همیشه همراه منتشر کرده ایم . گلدان هایی که به این دلیل معلق هستند که تحت تاثیر میدان های مغناطیسی خاصی قرار گرفته و در همان شرایط معلق بودنشان رشد کافی نیز خواهند کرد، طوری که این میدان مغناطیسی نه تنها تاثیر منفی بر رشد این گل ها و گیاهان معلق ایجاد نمی کند، بلکه به دلیل امکان چرخش این گلدان ها همواره تمامی نقاط گل یا گیاه آپارتمانی معلق از نور کافی خورشید برخوردار خواهد شد و حتی گیاه در چنین شرایطی رشد بیشتر خواهد کرد.

از دیگر نکات قابل توجه این گلدان های معلق شکل هندسی آن ها است چرا که ساختار آن به صورت چند ضلعی هایی منظم طراحی و تولید شده اند تا هم در ایجاد میدان مغناطیسی برای معلق نگاه داشتن گلدان کمک شود و هم هماهنگی خاصی را در محیط به لحاظ زیبا بودنش ایجاد نمایند.

با هم در میهن پست تصاویری از گلدان های معلق در هوا را تماشا خواهیم کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *