چهارشنبه، ۲۸ خرداد ۹۳ - ۰۹:۰۳

به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر جلالی شامگاه سه شنبه در دومین همایش کارورزان مشاغل دانش بنیان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ICT…

به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر جلالی شامگاه سه شنبه در دومین همایش کارورزان مشاغل دانش بنیان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ICT که در استاندار گلستان برگزار شد، اظهار کرد: هدف از ایجاد طرح کاروزی مشاغل دانش بنیان ایجاد بازار و ایجاد فضای اشتغال برای کارجویان حوزه فناوری و مشاغل دانش بنیان است.

وی با بیان اینکه 90 درصد کار ما منابع انسانی است، گفت: تغییرات مشاغل با توسعه فناوری های نوین در حال انجام است تا بشر بتواند هر چه بهتر از امکانات سایبری استفاده کرده و روش های جدید انجام کار را جایگزین روش های سنتی کند.

جلالی در ادامه افزود: تلاش ما این است که همه رشته هایی که ذر طرح کارورزی ثبت نام کرده اند را به صورت NGO درآوریم و شبکه کنیم تا بهتر بتوانند به صورت تخصصی فعالیت کنند.

وی تصریح کرد: از جانب رییس سازمان فناوری اطلاعات کشور قول می دهم به هزار نفر اول که در طرح کاروزی بهترین امتیازات را کسب کنند هزار عدد لپ تاب هدیه داده شود.

دبیر شورای استان مجازی استان گلستان در پایان از پشتیبانی و حمایت مسئولین استان گلستان براجرای طرح مشاغل دانش بنیان خبر داد و گفت: این حمایت تلاش ما را برای به نتیجه رساندن این طرح بیشتر می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.