شنبه، ۰۷ تیر ۹۳ - ۰۵:۴۰

به گزارش خبرنگار مهر، علی عموزاد پیش از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران استان افزود: در بازدید ناظرین و کارشناسان کشوری از بیمارستان…

به گزارش خبرنگار مهر، علی عموزاد پیش از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران استان افزود: در بازدید ناظرین و کارشناسان کشوری از بیمارستان های استان در مدت 2 ماه گذشته، خدمات هتلینگ طرح نظام سلامت گلستان جز دانشگاههای برتر اعلام شد.

سخنگوی طرح تحول نظام سلامت استان، اذعان کرد: در این طرح به جای اینکه ساخت و ساز غیر ضروری انجام دهیم از فضای فیزیکی موجود استفاده بهینه کرده ایم.

عموزاد ادامه داد: در راستای این طرح ، 3کلینیک تخصصی فوق تخصصی ویژه در شهرستانهای گنبد، علی آباد و گرگان ظرفیت مورد نیاز راه اندازی شده و بیماران از این فضا برای درمان بهره مند می شوند.  

وی از راه اندازی داروخانه تخصصی و فوق تخصصی شهدای 5آذر در بیمارستان گرگان خبرداد و تصریح کرد: این داروخانه برای ارائه خدمات بیشتر به بیماران سرطانی و سایر بیماریهای خاص و با هدف خدمترسانی بهتر به بیماران احداث شد.

عموزاد با بیان اینکه بهترین متخصصین آنکولوژیست در استان اکنون به فعالیت می پردازند، اذعان کرد: با وجود چنین متخصصینی در استان دیگر نیاز نیست بیماران صعب العلاج برای درمان به خارج از استان بروند.

مشاور عالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان خاطر نشان کرد: این طرح با 2 هدف توانمندسازی بیمارستان ها و رضایتمندی مردم، در سطح کشوری اجرا شد که گلستان نیز در این بخش با توجه به گزارشات مردمی توانسته به خوبی عمل کند.

وی بیان کرد: با اجرای طرح تحول نظام سلامت در استان تعداد مراجعین به مراکز درمانی و کیفیت خدمات در بیمارستانها افزایش یافته است.

وی در خاتمه یادآور شد: طرح تحول نظام سلامت از 15 اردیبهشت سال جاری آغاز شده و اجرای این طرح، رضایت مراجعین به مراکز درمانی در شهر، روستا و نقاط محروم به دنبال داشته است. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.