دوشنبه، ۱۷ شهریور ۹۳ - ۱۱:۴۷

معاون عمرانی استانداری گلستان گفت: استان در سطح ملی به درستی تعریف نشده است که این باعث گله‌مندی مردم از مسئولان سازمان گردشگری…

معاون عمرانی استانداری گلستان گفت: استان در سطح ملی به درستی تعریف نشده است که این باعث گله‌مندی مردم از مسئولان سازمان گردشگری کشور شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، رضا مروتی، در سومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر گلستان ویژه تابستان در سال‌جاری، گفت: گلستان همواره از توجهات ملی بی نصیب بوده است که در حال حاضر هرچه برای گردشگری در استان فراهم شده است از همت مسئولان و مدیران استانی بوده است.

وی افزود: امسال در ایام عید نوروز و تابستان سازمان آموزش و پرورش توانسته به خوبی ظاهر شود که تا کنون همراهی خوبی داشته و بازوی توانمند ستاد بوده است.

مروتی با اشاره به بحث امداد و نجات اظهارداشت: با توجه به اینکه هلال احمر گلستان در ایام نوروز با 6 هزار نیرو فعالیت می‌کرد در ایام تابستان هم توانسته به خوبی ظاهر شود که از این بعد یک الگو برای کشور است.

وی با بیان اینکه همراهی و همدلی خوبی در مدیریت پسماند و شهرداری صورت گرفته است، تصریح کرد: این دو نهاد توانسته‌اند به عنوان عضو افتخاری در کنار این ستاد فعالیت داشته باشند که زیبایی و پاکیزگی شهر نشانه گر این فعالیت است.

معاون عمرانی استانداری گلستان خاطرنشان کرد: امسال در ایام نوروز مرزبانی گلستان توانسته بهترین سال‌های خود را داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه استان به لحاظ منابع مالی پایین است گفت: با توجه به برگزاری جشنواره استان ما نیازمند توجه سازمان گردشگری به صورت ویژه است.

مروتی افزود: استان در سطح ملی به درستی تعریف نشده است که این باعث گله مندی مردم از مسئولان سازمان گردشگری کشور شده است.

معاون عمرانی استانداری گلستان اظهارداشت: با توجه به اینکه آژانس‌های مسافرتی فعالی در سطح کشور وجود دارد که بیشتر ترغیب به مسافرت‌های خارج از کشور را دارد که اگر از تخصص‌های مختلف استفاده شود آژانس ها به صورت خودجوش به سمت استان‌ها حرکت خواهند کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *