چهارشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۹۳ - ۰۳:۲۵

به گزارش روابط عمومي فدراسيون کبدي ، چهارمين دوره رقابت هاي کبدي ساحلي بانوان باشگاهها و دسته جات آزاد کشور انتخابي تيم ملي…

به گزارش روابط عمومي فدراسيون کبدي ، چهارمين دوره رقابت هاي کبدي ساحلي بانوان باشگاهها و دسته جات آزاد کشور انتخابي تيم ملي گراميداشت بانوي شهيده فاطمه نيک با حضور 14 تيم از سراسر کشور از روز يکشنبه 21 ارديبهشت ماه به مدت 3 روز در مجموعه ورزشي بعثت تهران آغاز شد که تيم ها در مرحله مقدماتي بصورت دوره ايي در چهار گروه با هم به رقابت پرداختند .

8 تيم بندرگز گلستان ، البرز ، دشت آزادگان خوزستان ، يزد ، گلستان ، کرمانشاه ، اصفهان و تهران تيم هاي صعود کننده به مرحله يک چهارم نهايي مسابقات بودند که در نهايت 4 تيم بندرگز گلستان ، دشت آزادگان خوزستان ، تهران و گلستان با شکست حريفان خود به جمع 4 تيم پاياني راه يافتند .

در مرحله نيمه نهايي تهران به مصاف گلستان رفت که در اين ديدار دختران کبدي کار گلستاني با يک بازي منطقي و حساب شده در دفاع و حمله توانستند با حساب 53 بر 30 از سد ميزبان رقابت ها عبور کنند، در ديگر ديدار اين مرحله تيم شگفتي ساز مسابقات دشت آزادگان خوزستان با بندرگز گلستان رو به رو شد که نماينده استان خوزستان توانست در يک بازي برتر با نتيجه 50 بر 21 از سد حريف خود عبور کند .

ديدار فينال محل رقابت دو تيم گلستان و دشت آزادگان خوزستان بود که در پايان اين ديدار جذاب و تماشايي اين تيم گلستان بود که در نهايت موفق شد با حساب 39 بر 28 حريف سرسخت خود را شکست دهد تا جام قهرماني اين دوره از رقابت ها به خانه ببرد .

پس از تيم هاي گلستان و دشت آزادگان دو تيم بندرگز گلستان و تهران به مقام سوم مشترک دست يافتند و تيم اصفهان هم به عنوان تيم اخلاق معرفي شد .

از نکات مهم اين رقابت ها افتتاح زمين هاي کبدي ساحلي فدراسيون کبدي است که در مجموعه ورزشي بعثت تهران توسط دو تن از معاونين وزارت ورزش و جوانان دکتر نصراله سجادي معاونت ورزش قهرماني و حرفه ايي و رباب شهريان معاونت ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان به بهره برداري رسيد.

اعضاي کميته فني فدراسيون کبدي با حضور در محل مسابقات تمامي ديدار هاي برگزار شده را از نزديک تماشا کردند و نفرات برتر به منظور شرکت در اردوهاي تيم ملي کبدي ساحلي بانوان دعوت خواهند شد .

نتايج کامل و گروه بندي اين رقابت ها بدين شرح است :

يکشنبه 21 ارديبهشت ماه

تهران 40 – مرکزي 36

خراسان جنوبي 17 – يزد 82

بندرگز گلستان 41 – آذربايجان غربي 39

کرمانشاه 62 – سيستان و بلوچستان 34

دشت آزادگان خوزستان 64 – مرکزي 29

قم 29 – البرز 74

تهران 51 – يزد 37

کرمان 69 – خراسان جنوبي 19

بندرگز گلستان 56 – بستان خوزستان 30

آذربايجان غربي 36 – کرمانشاه 48

اصفهان 29 – دشت آزادگان خوزستان 54

گلستان 81 – قم 22

دوشنبه 22 ارديبهشت ماه

تهران 83 – خراسان جنوبي 6

يزد 48 – کرمان 46

بندر گز گلستان 42 – کرمانشاه 46

بستان خوزستان 42 – آذربايجان غربي 56

اصفهان 49 – مرکزي 35

البرز 39 – گلستان 34

مرحله يک چهارم نهايي

تهران 48 – اصفهان 29

کرمانشاه 32 – گلستان 63

دشت آزادگان خوزستان 43 – يزد 41

البرز 35 – بندرگز گلستان 40

سه شنبه 23 ارديبهشت ماه

مرحله نيمه نهايي

تهران 30 – گلستان 53

دشت آزادگان خوزستان 50 – بندرگز گلستان 21

فينال

گلستان 39 – دشت ازادگان خوزستان 28

گروه بندي اين رقابت ها بدين شرح است :

گروه اول : تهران ، خراسان جنوبي ، يزد ، کرمان

گروه دوم : بندرگز گلستان ، کرمانشاه ، بستان خوزستان ، آذربايجان غربي

گروه سوم : اصفهان ، دشت آزادگان خوزستان ، مرکزي

گروه چهارم : گلستان ، قم ، البرز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.