جمعه، ۲۰ تیر ۹۳ - ۰۵:۳۵

بیست چهارده: تیم فوتبال استقلال تهران روز سه شنبه برای برگزاری اردوی تدارکاتی ۱۰ روزه پیش از آغاز چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال…

بیست چهارده: تیم فوتبال استقلال تهران روز سه شنبه برای برگزاری اردوی تدارکاتی ۱۰ روزه پیش از آغاز چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران عازم ترکیه شد.

برخی رسانه ها امروز (پنجشنبه) با انتشار اخباری از اردوی آبی پوشان در ترکیه اعلام کردند که فاصله زیاد هتل محل اقامت و کمپ تمرینی استقلال مشکلاتی را برای اعضای این تیم به وجود آورده است.

«سیدسعید افجه ای» که همراه با کاروان تیم فوتبال استقلال تهران در اردوی تدارکاتی ترکیه حضور دارد امروز – پنج شنبه –  اظهار داشت: اعضای تیم فوتبال استقلال پس از ورود به استانبول در هتلی ۵ ستاره و مجهز مستقر شدند و تمرینات خود را در کمپ ˈمال تپهˈ در نزدیکی هتل محل اقامتشان پیگیری می کنند. فاصله کمپ تا هتل نزدیک و با اتوبوس حدود ۱۵ دقیقه است.

وی با اشاره به جدیت کادر فنی در تمرینات تیم استقلال افزود: بازیکنان تیم تمام تمرکز خود را فقط روی انجام تمرینات گذاشته اند، به طوری که تاکنون حتی برای خرید نیز اجازه ترک اردو را از سوی کادر فنی نیافته اند.

وی افزود: تیم استقلال در نخستین دیدار تدارکاتی خود در اردوی ترکیه ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه فردا (جمعه) به وقت تهران در کمپ ˈکارتپهˈ که در ارتفاعات شهر استانبول واقع است رو در روی شاگردان «سنول گونش» در تیم بروسااسپور قرار می گیرد و سه شنبه هفته آینده نیز در دومین دیدار تدارکاتی خود به مصاف قهرمان لیگ الجزایر خواهد رفت.

وی با اشاره به رضایت کامل کادر فنی تیم استقلال از شرایط برگزاری اردوی ترکیه خاطرنشان کرد: امکانات هتل محل اقامت آبی پوشان از جمله سالن بدنسازی و استخر برای انجام تمرینات استقامتی ایده آل و محوطه باز هتل نیز برای انجام تمرینات استقامتی بسیار وسیع است.

سخنگوی باشگاه استقلال در مورد آخرین وضعیت تمدید قرارداد ۴ بازیکن ملی پوش فصل گذشته آبی پوشان گفت: قرارداد «هاشم بیک زاده» تمدید شده و حضور این بازیکن در لیگ چهاردهم قطعی است. همچنین شرایط تمدید قرارداد «امیرحسین صادقی» نیز تا ۸۰ درصد مهیا شده است.

افجه ای با بیان اینکه مسوولان باشگاه استقلال در حال مذاکره با «خسرو حیدری» برای تمدید قرارداد وی هستند، افزود: باشگاه استقلال خواهان تمدید قرارداد «آندرانیک تیموریان» است اما نمی تواند رقمی بیش از سقف تعیین شده توسط وزارت ورزش و جوانان به این بازیکن پرداخت کند.

پیشتر «بهرام افشارزاده» مدیرعامل باشگاه استقلال اعلام کرده بود که این باشگاه با دستور وزارت ورزش و جوانان نمی تواند برای جذب بازیکن بیش از یک میلیارد تومان قرارداد منعقد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.