چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۲۷

يحيي گل‌محمدي درخصوص آخرين وضعيتش با مسئولان نفت تهران براي همکاري در فصل آينده اظهار داشت: من فعلا هيچ پيشنهادي ندارم و به…

يحيي گل‌محمدي درخصوص آخرين وضعيتش با مسئولان نفت تهران براي همکاري در فصل آينده اظهار داشت: من فعلا هيچ پيشنهادي ندارم و به قول فردوسي‌پور يکي دو پيشنهاد جسته و گريخته دارم. منتظر تماس نفتي‌ها هستم تا تکليفم مشخص شود قرار است مسئولان بلندپايه باشگاه با وزير نفت جلسه‌اي داشته باشند تا بودجه و هدف کلي تيم مشخص و برنامه‌ريزي شود.

به گزارش فارس، وي افزود: من در کل منتظر خبر باشگاه هستم و فعلا با جاهاي ديگري حرف جدي نزدم و صحبتي نداشتم اين اصل موضوعي بود که درخصوص خودم اعلام کردم و مسئله ديگري در ميان نيست.

گل‌محمدي ادامه داد: همينجا جا دارد از تمام مسئولين نفت تشکر ويژه داشته باشم از جمله مديرعامل نفت جناب آقاي جوادي و نعمت‌الهي معاون وزير که از ما حمايت کردند. همچنين جا دارد از قلعه‌باني نيز تشکر کنم که هميشه در کنار ما بود البته قنبرزاده نيز يکي از بهترين مديراني است که در طول عمر فوتبالي‌ام کمتر ديده بودم و ايشان مديري بسيار توانمند و الگويي بسيار خوب براي ساير مديران است البته آقاي شهرياري، شاه‌کرمي و زارع نيز افرادي بودند که پشت سر نفت را خالي نکردند و با قدرت از ما حمايت کردند اميدوارم قدر اين افراد که علاقه ويژه‌اي به ورزش دارند را در نهادهاي دولتي بدانيم و هميشه سپاسگزار آنها باشيم.

وي در مورد ماجراي پلاکارد تشکر از وزير نفت که پس از مدتي باز هم سروصدا کرده يادآور شد: تيم نفت دولتي است و چشمش به دست مسئولان رده بالا است. ما هم مي‌خواستيم يک طوري از وزير نفت تشکر کنيم. امسال جو بسيار خوبي داشتيم و مشکلي حس نمي‌کرديم و اين در گرو يک همدلي در يک خانواده بزرگ نفت از وزير تا کوچک‌ترين فرد تيم بود اميدوارم که باز هم از اين تيم خوب و با ريشه حمايت شود تا انشاءالله بتواند در آسيا هم موفق شود.

سرمربي زردپوشان در پايان درگذشت پدر بوحمدان يکي از بازيکنان نفت را نيز تسليت گفت و براي خانواده او خواستار صبر و شکيبايي شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *