پنجشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۵۲

به گزارش خبرگزاری مهر، سایت باشگاه نفت تهران طی اطلاعیه‌ای از جدایی یحیی گل محمدی از نفت تهران و پیوستنش به ذوب‌آهن خبر داد….

به گزارش خبرگزاری مهر، سایت باشگاه نفت تهران طی اطلاعیه‌ای از جدایی یحیی گل محمدی از نفت تهران و پیوستنش به ذوب‌آهن خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است:
مطلع شدیم که یحیی گل‌محمدی، سرمربی جوان و محجوب فصل گذشته تیم نفت تهران با باشگاه ذوب‌آهن به توافق نهایی رسیده است. مسئولان موسسه فرهنگی – ورزشی نفت تهران باتوجه به تمایل شدید به تداوم حضور ایشان در راس کادر فنی این تیم، به سبب برخی موارد همچون موضوعات اقتصادی و … قادر به ادامه همکاری با این مربی جوان و موفق نشد و گویا تقدیر بر این بوده است که ایشان در مجموعه‌ای دیگر به فوتبال این مرز و بوم خدمت کنند.

موسسه فرهنگی – ورزشی نفت تهران به پاس زحمات و خدمات یحیی گل محمدی عزیز بر خود واجب می‌داند از اقدامات مفید و شایسته ایشان طی فصل گذشته در این باشگاه تقدیر و تشکر به عمل آورد.

سرمربی خوش فکر تیم نفت تهران در لیگ سیزدهم چه از نظر ارزش‌های اخلاقی و شخصیتی، و چه از نظر دیدگاه‌های فنی همواره با رویکردهای این باشگاه همراه و همسو بود، از پرهیز از حاشیه و دوری از هر عامل درونی و بیرونی که ذات فوتبال را خدشه‌دار می‌سازد، گرفته تا توجه ویژه، بها دادن و اعتماد به جوانان مستعد، با انگیزه و جویای نام. وبدین سان بود که زحمات شایان تقدیر یحیی گل‌محمدی در سایه حمایت‌های همه جانبه مدیرعامل و اعضای هیات مدیره این باشگاه به ثمر نشست و شاگردان جوان یورگن کلوپ ایران، سرانجام آسیایی شدند.

موسسه فرهنگی – ورزشی نفت تهران بار دیگر خدمات و زحمات این مربی فهیم و ارزشمند فوتبال کشورمان را ارج نهاده، ضمن آرزوی سلامت و موفقیت برای ایشان در هر مجموعه و تیم دیگری، روزهای خوب حضور ایشان در این مجموعه را فراموش نخواهد کرد.

بر این اساس، ظرف چند روز آینده و به همین مناسبت مراسمی با حضور تمامی عوامل فنی و اجرایی باشگاه برگزار خواهد شد که طی آن تمامی عوامل به صورت رسمی با سرمربی موفق فصل گذشته خود خداحافظی خواهند کرد.

در پایان لازم به ذکر است که این باشگاه با رعایت تمامی جوانب و اصولی که طی سال‌ها به آنها معتقد بوده، با سایر گزینه‌های سرمربیگری این تیم به گفتگو خواهد نشست و ماحصل این مذاکرات پس از حصول نتیجه قطعی از طریق سایت رسمی این موسسه به اطلاع همه علاقمندان و ارباب جراید خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.