یکشنبه، ۱۱ آبان ۹۳ - ۰۴:۰۰

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حبیب الله شعبانی ظهر یکشنبه در جمع دانشجویان، کارمندان و اساتید در مسجد فاطمه الزهرا (س) دانشگاه…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حبیب الله شعبانی ظهر یکشنبه در جمع دانشجویان، کارمندان و اساتید در مسجد فاطمه الزهرا (س) دانشگاه آزاد همدان برگزار شد، گفت: در قرآن ۱۷ نوع گناه برشمرده شده که نظم جهانی را متاثر می کند

وی بیان دانشت: وجود انسان از مهندسی الهی نشات گرفته و اگر در این دنیا به سمت حق و عدالت حرکت کنیم همسو با این نظم وعدالت الهی است واگر بر اساس طبیعت وجود خود گام بردایم دچار نقصان وگناه شده ایم.

استاد حوزه ودانشگاه بیان کرد: گناه باعث می شود که آدمی ظرفیت شمر، صدام، عمر سعد پیدا کند و این درحالی است که در ابتدای تولد هر نوزاد پاک و با سرشتی الهی پا به این دنیا می گذارد.

وی عنوان کرد: عمده گرفتاری ما در این دنیا این است که می خواهیم در زندگی با سبک دلخواه خودمان زندگی کنیم و این حال روز زندگی ما در جامعه است درحالی که اگر سبک وروح زندگی خدایی و الهی در جامعه ساری و جاری گردد بسیاری از مشکلات و گرفتاری از جامعه رخت بر می بندد.

شعبانی تاکید کرد: متاسفانه در زندگی امروزی به خاطر گناه های فراوان امور جدی مبدل به شوخی شده اند و امور شوخی مبدل به جدی در صورتی که اگر با قانون و سیستم الهی پیش برویم اجازه نخواهیم داد که خیلی از گرفتاریها درزندگی ما پدید آیند.

استاد حوزه ودانشگاه بیان کرد: شاه کلید ارتباط با خدا ترک معصیت و گناه و مجالس حضرت ابا عبدالله حسین (ع) احیا کننده قلب است.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *