پنجشنبه، ۱۴ فروردین ۹۳ - ۱۱:۱۴

به گزارش میهن پست – کارشناس مسائل سیاسی با پوشالی خواندن گنبد آهنین رژیم صهیونیستی، گفت: موشک‌های بالستیک ایرانی علاوه بر اینکه توان…

به گزارش میهن پست – کارشناس مسائل سیاسی با پوشالی خواندن گنبد آهنین رژیم صهیونیستی، گفت: موشک‌های بالستیک ایرانی علاوه بر اینکه توان عبور از گنبد آهنین را دارند، قابلیت‌ هدف قرار دادن هر منطقه‌ای از خاک فلسطین اشغالی را نیز دارند.
حجت الاسلام مجتبی ذوالنور، کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با فارس با اشاره به خطای سامانه گنبد آهنین رژیم صهیو نیستی علی رغم تبلیغات گستره پیرامون این سامانه اظهار داشت: با توجه به اینکه رژیم صهیونیستی می‌داند وجودش در میان کشورهای مسلمان منطقه نامشروع است و از آنجایی که برای دوام خود احساس آرامش نمی کند، لذا برای اینکه خود را از هر گزندی محفوظ نگه دارد با کمک آمریکا سالهاست در ایجاد گنبد آهنین و پوشش پدافندی گسترده از جمله دفاع ضد موشکی پاتریوت اقدام کرده است.

ذوالنور با اشاره به نبردهای 33 روزه حزب الله و همچنین نبردهای 22 روزه و 8 روزه غزه با رژیم صهیو نیستی گفت: تجربه این را نشان داده است که این نبردها، ثابت کرد که گنبد آهنین توان دفاع از حیات نامشروع رژیم غاصب صهیونیستی را ندارد.

وی با اشاره به آزمایش اخیر سامانه گنبد آهنین رژیم صهیونیستی گفت: پوشالی بودن و بی‌ثمر بودن گنبد موهوم آهنین در آزمایش اخیر نشان داد که این سامانه نه تنها قابلیت دفاع ندارد بلکه توان مقابله و حفاظت از این رژیم را نیز نخواهد داشت.

کارشناس مسائل سیاسی تاکید کرد: در صورتی که رژیم صهیو‌نیستی قصد تعرض به جمهوری اسلامی را کند، گنبد آهنین در مقابل هجوم موشک های بالستیک جمهوری اسلامی به یک پوشش پوشالی نامطئمن برای این رژیم تبدیل خواهد شد.

ذوالنور تصریح کرد: موشک های بالستیک ایرانی علاوه بر اینکه توان عبور از گنبد آهنین را دارند، قابلیت‌ هدف قرار دادن هر منطقه ای از خاک رژیم صهیونیستی را نیز خواهند داشت.

وی در ادامه اظهاراتش با اشاره به تحولات سوریه نیز گفت: یکی از مهمترین علل تهاجم ناکامی تجاوزگران به خاک سوریه وجود و فعالیت حزب الله در این کشور است.

ذوالنور در پایان میدان نبرد حزب الله در سوریه را یک میدان برای هر چه بیشتر ورزیده شدن و قدرت بیشتر برای آنها خواند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *