یکشنبه، ۲۰ فروردین ۹۶ - ۰۹:۲۴
گهواره فورد

گهواره فورد ، در حالی هدیه ای از شرکت خودرو سازی فورد به نوزدان آینده خواهد بود که این کمپانی به تازگی گهواره ای…

گهواره فورد ، در حالی هدیه ای از شرکت خودرو سازی فورد به نوزدان آینده خواهد بود که این کمپانی به تازگی گهواره ای ساخته که با تقلید از شرایط صدا ، نور و احساس سفر با خودرو ، خوابی آرام را برای نوزادان فراهم می کند. بدخوابی نوزادان پدیده ای است که بسیاری از والدین با آن دست و پنجه نرم می کنند. جالب آنکه برخی از نوزادان که در گهواره گرم و راحت خود آرام نمی گیرند، به راحتی در خودرو و هنگام حرکت می خوابند.  در ادامه با میهن پست همراه شوید.

ساخت گهواره فورد که Max Motor Dreams cot نام دارد این طور رقم خورده است که شرکت فورد با همکاری شرکای خود با این ایده گهواره ای ساخته که احساس، صوت و نور خودروی در حال سفر را تقلید می کند تا نوزاد خوابی آرام داشته باشد. این گهواره Max Motor Dreams cot نام گرفته است.

گهواره فورد در واقع نخستین گهواره ای نیست که با ایده گهواره ای برای خواب راحت نوزادان ساخته شده باشد چرا که پیش از این Fisher Price ایده مشابهی را در محصول Cruisin Motion Soother به کار برده بود. اما  سیستمی که فورد طراحی کرده ساختار کامل تری دارد و حتی  یک اپلیکیشن موبایل را نیز در بر می گیرد.

نکته قابل توجه در خصوص گهواره فورد این است که به وسیله اپلیکیشن مخصوص گهواره می توان اطمینان حاصل کرد نوزاد به آرامی در گهواره خوابیده است. همچنین با کمک آن والدین صوت و حرکت خودروی خانواده را ثبت می کنند و سپس سیستم Max Motor Dreams cot با کمک این اطلاعات حرکت و صوت مخصوصی برای نوزاد ایجاد می کند. همچنین تشک این گهواره به آرامی تکان می خورد تا فرایند خودروسواری را  تقلید کند. از سوی دیگر یک سیستم صوتی داخلی صدای موتور را شبیه سازی می کند تا صدای پس زمینه نیز برای نوزاد تقلید شود و از سوی دیگر نیز نوری ملایم از چراغ های لبه گهواره منتشر می شود تا نور چراغ های خیابانی و چراغ خودروها را شبیه سازی کند.

با هم در میهن پست تصاویری از گهواره فورد را تماشا می کنیم.

[highlight]منبع[/highlight]   fordmaxmotordreams

2 دیدگاه برای “گهواره فورد ، هدیه ای از شرکت خودرو سازی فورد به نوزدان آینده + عکس”

  1. فاطمه گفت:

    خیلی با حاله

  2. Rose24 گفت:

    che gahvareye ghashangi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *