چهارشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۲۷

ماريو گوتسه، هافبک نفوذي بايرن‌مونيخ در پاسخ به انتقاداتي که از سرخپوشان مونيخ مي‌شود، گفت: شکست مقابل رئال به تيم لطمه زد. آن…

ماريو گوتسه، هافبک نفوذي بايرن‌مونيخ در پاسخ به انتقاداتي که از سرخپوشان مونيخ مي‌شود، گفت: شکست مقابل رئال به تيم لطمه زد. آن روز، روز بدمان بود ولي نبايد فراموش کرد که ما در سانتياگو برنابئو چطور بازي کرديم و مدت زمان زيادي از بازي را تحت‌کنترل داشتيم.

تيم فوتبال بايرن‌مونيخ در مجموع دو ديدار رفت‌وبرگشت از مرحله نيمه‌نهايي ليگ قهرمانان اروپا با نتيجه 5 بر صفر مغلوب رئال‌مادريد شد. باواريايي‌ها در ديدار رفت با نتيجه يک بر صفر در سانتياگو برنابئو تن به شکست دادند ولي بايرن در بازي برگشت آنطور که انتظار مي‌رفت عمل نکرد و در ورزشگاه آليانتس آره‌نا با نتيجه سنگين 4 بر صفر مغلوب کهکشاني‌ها شد.

وي افزود: ما هم مي‌توانستيم همانند چلسي که در خانه اتلتيکو اتوبوسش را جلوي دروازه‌ خود پارک کرده بود، بازي کنيم ولي سبک بازي ما اينچنين نيست. اعتقاد راسخ دارم که ما به سبکي فوتبال بازي مي‌کنيم که بايد انجام شود. سبک بازي بايرن‌مونيخ کاملاً مناسب من است.

گوتسه که در تابستان 2013 در ازاي 37 ميليون يورو دورتموند را ترک کرد و به بايرن‌مونيخ ملحق شد، اظهار داشت: پيوستن به بايرن گامي بزرگ براي من بود و شکي از اين بابت ندارم. متأسفانه در اوايل حضورم در بايرن به دليل مصدوميت شروع خوبي نداشتم ولي پس از آن به خوبي در اين تيم جا افتادم و حالا اينجا را خانه خودم مي‌دانم. از اينکه جزيي از بايرن هستم افتخار مي‌کنم.

هافبک ملي‌پوش باواريايي‌ها تصريح کرد: اميدوارم آمادگي جسماني و سلامت خودم را حفظ کنم و براي فصل آينده برنامه‌هاي بزرگي دارم. ما با فلسفه متفاوتي در بايرن فوتبال بازي مي‌کنيم ولي توانايي‌هاي من تغييري نکرده است. بايد نشان دهم که قادر به انجام چه کارهايي هستم.

بايرن قهرمان فصل 14- 2013 بوندس‌ليگا شد و با وجود اينکه از رسيدن به فينال ليگ قهرمانان اروپا باز ماند ولي اين شانس را دارد تا در فينال جام حذفي آلمان با شکست دورتموند يک عنوان ديگر به افتخاراتش اضافه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.