چهارشنبه، ۳۱ اردیبهشت ۹۳ - ۰۱:۳۹

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان‌، محمود گودرزی در نخستین جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال…

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان‌، محمود گودرزی در نخستین جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال که در سالن همایش های وزارت ورزش و جوانان برگزار شد،‌ با قدردانی از هیات مدیره جدید باشگاه گفت: به شما تبریک می گویم چرا که منشا اثرات مثبتی برای توسعه و رشدفوتبال خواهید بود.

وی با یادآوری چند نکته ادامه داد: به نظر من فوتبال از دو جهت فرهنگی و فنی وضعیت مناسبی در کشور ندارد. به این دلیل که افراد فرهنگی و توانمد در حوزه های تعلیم و تربیت و هم چنین افراد متخصص فنی نظارت کافی نداشته اند.

گودرزی استقلال اقتصادی دو باشگاه را شروعی تازه برای امر واگذاری عنوان کرد و گفت: رویکردی که تاکنون دراین باشگاه ها حاکم بوده صرفاً مدیریت هزینه بوده است. اما این تیم ها که برند های معتبری نیز هستند پتانسیل بالایی برای جذب منابع خارجی دارند.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه تصریح کرد: سازندگی، توجه به تیم های پایه، ‌حرکت بر اساس چارچوب های استاندارد و دوری کردن از بازیکن و مربی سالاری باید در دستور کار هیات مدیره جدید باشد.

گودرزی هم چنین با تقدیر از شهامت و درایت دکتر خادم در بحث دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: به یاوه گویی های علیه ایشان اهمیتی نمی دهم و در موعد مناسب پیگیر این تهمت ها خواهیم بود.

وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: حرکت در این مسیر برای ورزش ایران ثواب بزرگی داشت و امیدوارم نتایج خیر آن تا ابد همراه خادم باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.