جمعه، ۱۲ آذر ۹۵ - ۰۹:۲۲
گوشی آیفون 8

گوشی آیفون ۸ محبوب ترین محصول کمپانی اپل خواهد شد . گزارش ها نشان می دهند اپل قصد دارد ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون از این…

گوشی آیفون ۸ محبوب ترین محصول کمپانی اپل خواهد شد . گزارش ها نشان می دهند اپل قصد دارد ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون از این گوشی هوشمند جدید تولید کند .  برای مشاهده توضیحات بیشتر با میهن پست همراه باشید . گوشی آیفون ۸ اپل قرار است یکی از متفاوت ترین و برترین محصولاتی باشد که این شرکت تا کنون تولید کرده است . اولین بار ده سال پیش اپل اقدام به تولید گوشی های هوشمند آیفون کرد و در اینمدت مدل های آیفون (نسل اول) ، آیفون ۳جی ، آیفون ۳جی‌اس ، آیفون ۴ ، آیفون ۴اس، آیفون ۵ ،آیفون ۵سی ، آیفون ۵اس، آیفون ۶ ، آیفون ۶ پلاس، آیفون ۶اس، آیفون ۷ را تولید کرد .

حالا اما اپل قصد دارد در تولد ده سالگی آیفون ها یک گوشی منحصر بفرد تولید کند . تا کنون مشخص شده  که قرار است گوشی آیفون ۸ با شارژ بی‌سیم و نمایشگر خمیده تولید شود اما هنوز مشخصات فنی اصلی آن لو نرفته است.

گوشی آیفون ۸

آقای مینگ-چی کو که کارشناس سرشناس مرکز KGI Securities است در گزارش جدید خود اعلام کرده که تامین کنندگان قطعات آِفون در صدد تولید ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون دستگاه از گوشی آیفون ۸ اپل هستند .گوشی آیفون ۸ اپل دارای نمایشگر ۵٫۲ اینچی  OLED از نوع خمیده بوده و دارای شارژر بی سیم است .

اپل از گوشی گوشی آیفون ۸ تا کنون ۱۰ مدل تولید کرده و در حال بررسی دقیق آنها است . در نهایت یکی از این ۱۰ مدل به عنوان گوشی اصلی به تولید انبوه خواهد رسید .

جالب است بدانید عنوان پر فروش ترین گوشی جهان به شرکت نوکیا برای گوشی ۱۱۰۰ تعلق دارد .این گوشی در سالانه ۲۰۰۳ توسط نوکیا تولید شد و  بیش از ۲۵۰ میلیون دستگاه از آن به فروش رفت .

گوشی آیفون ۸ نیز تا نیمه دوم سال ۲۰۱۷ تولید و به بازار عرضه خواهد شد و اگر ۱۲۰ میلیون از این دستگاه به فروش برسد رکورد دستگاه های فروخته شده در داخل شرکت اپل شکسته خواهد شد .

[highlight]منبع : phonearena[/highlight]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.