سه شنبه، ۲۹ بهمن ۹۸ - ۱۱:۳۶
گوشی با نمایشگر کشویی

گوشی با نمایشگر کشویی ایده فوق العاده جذابی است که شرکت TCL آن را به زودی رونمایی خواهد کرد. در ادامه برای مشاهده…

گوشی با نمایشگر کشویی ایده فوق العاده جذابی است که شرکت TCL آن را به زودی رونمایی خواهد کرد. در ادامه برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر با ما همراه شوید.

اگرچه شرکت‌ های تکنولوژی در رابطه با نمایشگر های انعطاف‌ پذیر پتنت‌ های متنوعی ثبت کرده‌اند، ولی تا حالا صرفا گوشی‌های تاشو روانه‌ ی بازار شده است. حالا به‌ نظر می‌ رسد TCL به زودی از یک گوشی دارای نمایشگر کشویی رونمایی خواهد کرد.

بر اساس گزارش سایت CNET، شرکت TCL قصد داشته در نمایشگاه MWC 2020 از این گوشی مفهومی رونمایی کند. بر اساس رندر های منتشر شده، این گوشی در حالت بسته مانند گوشی‌ های مرسوم است.

اما کاربران می‌ توانند به‌ صورت کشویی بخشی از بدنه را بیرون بیاورند و با این کار نمایشگر گجت مورد نظر به یک صفحه‌ نمایش غول‌ پیکر تبدیل می‌ شود. در ادامه می‌ توانید رندرهای این گوشی هیجان‌انگیز را مشاهده کنید.

اگرچه این رندرها گوشی موردنظر را از زوایای متعددی نشان می‌ دهند، اما هنوز در مورد مکانیزم آن با قاطعیت نمی‌ توانیم اظهار نظر کنیم. اگر در حالت باز شده با نمایشگر یکپارچه‌ ای روبرو هستیم، پس در حالت بسته باید بخشی از آن در داخل بدنه قرار بگیرد.

همانطور که گفتیم هنوز معلوم نیست که TCL چگونه توانسته چنین ایده‌ای را عملی کند ولی به احتمال زیاد با گجت ضخیم‌تر از گوشی‌های معمولی مواجه می‌شویم زیرا بخشی از نمایشگر انعطاف‌ پذیر باید داخل بدنه تعبیه شود.

از آنجایی که نمایشگر کشویی باید انعطاف‌ پذیری زیادی داشته باشد، پس با اطمینان زیادی می‌توانیم بگوییم که از نوع پلاستیکی خواهد بود. این یعنی در مورد دوام هم انتظار چندان بالایی نباید از آن داشته باشیم.

حالا که نمایشگاه MWC 2020 لغو شده، TCL این گوشی را در تاریخ دیگری نمایش خواهد داد. در هر صورت، شما در مورد این گوشی نوآورانه چه فکر می‌کنید؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما و دیگران در میان بگذارید.

باهم در میهن پست تصاویری از گوشی با نمایشگر کشویی TCL را تماشا خواهیم کرد.

[highlight]منبع: androidauthority[/highlight]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.