یکشنبه، ۲۹ آذر ۹۴ - ۱۱:۱۹

این طور که معلوم است دیگر قرار نیست که شرکت LG قرار  همانند گذشته و بخصوص روند چند سال اخیر، خود را در…

این طور که معلوم است دیگر قرار نیست که شرکت LG قرار  همانند گذشته و بخصوص روند چند سال اخیر، خود را در نمایشگاه CES امسال تکرار کند و در این رویداد خبری از نسل جدید گوشی های منحنی شکل این شرکت یا همان ال جی جی فلکس ۳ ( LG G Flex 3 ) نخواهد بود.اما ظاهرا ابن بدان معنا نیست که ال جی از تولید گوشی های منحنی شکل دست برداشته باشد.بنابراین خبرهای  رسیده از این کمپانی کره ای نشان دهنده ی این است که این شرکت و تیم توسعه دهنده ی آن در حال کار بر روی یک گوشی منحنی شکل جدید می باشد.

جالب است بدانید که این خبر توسط لو دهنده با سابقه دنیای فناوری یعنی ایوان بلاس در توییتر منتشر شده و بر اساس آن ال جی قرار است با رونمایی از یک گوشی منحنی جدید ، رقابت با سری اج سامسونگ را ادامه دهد.گلکسی اس ۶ اج سامسونگ در کناره‌های دارای کمی خمیدگی است و حالا گفته می شود که  ال‌جی می‌خواهد این خمیدگی را البته از سمت بالایی گوشی در گوشی‌ بعدی خود امتحان کند.

با این اوصاف و اینکه ال‌جی قصد دارد این خمیدگی را در قسمت بالایی گوشی ایجاد کند بسیار جالب است؛ برای مثال می‌توان از این خمیدگی بدون آنکه گوشی خود را از جیب‌مان بیرون آوریم استفاده کنیم و نوتیفیکیشن‌های گوشی را بدون درآوردن گوشی چک کنیم.  از طرفی دیگر اگر خمیدگی گوشی ال‌جی در قسمت بالایی آن باشد، سامسونگ نیز نمی‌تواند به علت استفاده از طرح یکسان از ال‌جی شکایت کند.هرچند که پیش از این شایعاتی مبنی بر تولید یک گوشی با چنین مشخصاتی از سوی سامسونگ نیز منتشر شده بود.

در این میان و باتوجه به اینکه در سال‌های اخیر گوشی‌های‌هوشمند شباهت بسیاری به یکدگیر داشته‌اند، اقداماتی از این دست می‌تواند باعث شود تا شاهد تنوع بیشتری در طراحی گوشی‌های‌هوشمند باشیم. علاوه‌بر این کاربران نیز به این گوشی‌ها علاقه‌ی خاصی دارند و می‌توانیم شاهد استقابل خوب کاربران نیز از گوشی‌های خمیده باشیم.

بنابراین باید کمی منتظر بمانیم و ببینیم آیا ال‌جی به راستی در حال ساخت یک گوشی خمیده است یا بار دیگر این شایعه نیز تکذیب خواهد شد؟‌ آیا ال‌جی این خمیدگی را در پرچم‌دار بعدی خود به‌کار می‌گیرد یا خیر؟

منبع: گجت نیور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.