شنبه، ۲۵ دی ۹۵ - ۰۲:۴۵
گوشی لمسی و تاشو

گوشی لمسی و تاشو سامسونگ در آینده نزدیک در حالی قرار است وارد بازار شود که کمپانی سامسونگ اعلام کرده قصد دارد در…

گوشی لمسی و تاشو سامسونگ در آینده نزدیک در حالی قرار است وارد بازار شود که کمپانی سامسونگ اعلام کرده قصد دارد در اواسط سال جاری این نوع گوشی ها را برای کاربران خود عرضه کند گفته شده این گوشی های تاشو قابلیت تبدیل شدن به یک تبلت هفت اینچی را دارند . در ادامه با میهن پست همراه شوید.

اخیرا دو شرکت سامسونگ و ال جی اعلام کردند که امسال برای ساخت گوشی های جدیدی برنامه دارند که باید گفت این گوشی ها دارای یک صفحه نمایش با قابلیت تا شدن، هستند .

شرکت سامسونگ از ماه اوت سال گذشته بر روی گوشی های جدیدی کار می کند که قابلیت تبدیل شدن به یک تبلت هفت اینچی را دارند. سامسونگ قصد دارد در اواسط امسال ۱۰۰ هزار نسخه از این گوشی ها را وارد بازار کند. هر چند این اقدام سامسونگ ابتکار جدیدی نیست زیرا این شرکت قبلا هم از این سری گوشی لمسی و تاشو ساخته بود. با در نظر گرفتن مسائل مالی و اقتصادی نمی توان انتظار صد در صدی از ورود این گوشی ها به بازار داشت زیرا با اتفاقاتی که در رابطه با گوشی های نوت ۷ در سال قبل رخ داد سامسونگ با وسواس و دقت بیشتری به تولید و عرضه گوشی خواهد پرداخت.

گوشی لمسی و تاشو

ال جی شرکت دیگری است که به دنبال ساخت گوشی لمسی و تاشو بوده و اواخر امسال صد هزار گوشی با صفحه نمایش تاشو روانه بازار می کند. انتظار می رود ال جی نسبت به سامسونگ از اقبال بیشتری برای فروش این نوع از گوشی ها برخوردار باشد چرا که ال جی از سه سال قبل در حال کنکاش بر روی این فناوری جدید است. از سوی دیگر این امکان نیز وجود دارد که ال جی دست به ساخت این تلفن های جدید نزند و صرفا فناوری جدید را به شرکت های دیگری مثل اپل یا هوآوی بفروشد .

[highlight]منبع : koreaherald[/highlight]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.