پنجشنبه، ۱۲ تیر ۹۳ - ۰۳:۱۲

شرکت سونگزا تازه‌ترین شرکتی است که توسط گوگل خریداری شده است. این شرکت نوپا در زمینه ارائه خدمات پخش اینترنتی موسیقی فعال است….

شرکت سونگزا تازه‌ترین شرکتی است که توسط گوگل خریداری شده است. این شرکت نوپا در زمینه ارائه خدمات پخش اینترنتی موسیقی فعال است.

به گزارش فارس به نقل از ونچربیت، کاربران سونگزا می‌توانند با استفاده از مضامین و فاکتورهای مختلف مانند حال و هوایشان در آن لحظه خاص یا حتی وضعیت آب و هوای محلی موسیقی مورد علاقه خودشان را خلق کنند. تولید موسیقی با استفاده از الگوریتم‌های مختلف و بر مبنای علائق انسان‌ها انجام می‌‌شود.

شرکت اپل هم چندی قبل شرکت Beats Music را خریداری کرده بود که خدمات مشابهی به کاربران اینترنت ارائه می‌دهد. گوگل اعلام نکرده که برای خرید این شرکت چه مبلغی پرداخت کرده، اما گفته می‌شود این رقم حدود 15 میلیون دلار بوده است. مذاکرات دو طرف از یک ماه پیش در جریان بوده است.

الیاس رومن بنیانذگار سونگازا اعلام کرده که قرار نیست تغییرات سریعی در خدمات این شرکت اتفاق بیفتد ولی فناوری های ابداع شده سونگازا به گوگل کمک می کند تا برخی سرویس های خود مانند یوتیوب و Google Play را ارتقا دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.