پنجشنبه، ۰۹ اردیبهشت ۹۵ - ۰۹:۴۴

چندسالی است وب‌سایت گجت نیوز به عنوان یکی از سایت‌های برتر ایران در زمینه‌ی انتشار آخرین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی، میهمان شماست.حالا…

چندسالی است وب‌سایت گجت نیوز به عنوان یکی از سایت‌های برتر ایران در زمینه‌ی انتشار آخرین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی، میهمان شماست.حالا عضو جدیدی به نام گیم شات (Gameshot.ir) به خانواده‌ی گجت نیوز اضافه شده است.پاتوقی برای گیمرها و وبسایتی که قرار است شما را با دنیای بازی، آشتی دهد.

بی شک در طول تاریخ، بازی، بزرگ‌ترین تفریح بشر بوده است. تفریحی که سن نمی‌شناسد! بازی‌های اولیه، با کمترین امکانات موجود در طبیعت انجام می‌شد، اما قرن بیست و یک فرارسید و آن بازی‌های ساده‌ی قدیمی، دیگر مردمان عصر تکنولوژی و اینترنت را راضی نمی‌کرد. بازی‌ها، پوست انداختند و پای آنها به دنیای مجازی باز شد. روزهای زیادی از دوران خاطره انگیز سگا، آتاری و ماریوی قارچ خور میکرو می‌گذرد. حالا بازی‌ها پیشرفت کرده و شکل واقعیت گرفته‌اند. بازی‌هایی مثل مورتال کامبت، گاد آف وار، جی تی‌ای با بازی‌های ساده‌ی چند دهه‌ی پیش، حتی قابل مقایسه هم نیستند. بازی‌هایی مانند فیفا و PES آنقدر پیشرفت کرده‌اند که حتی دو اسطوره‌ی مسلم دنیای فوتبال یعنی رونالدو و مسی هم با کارکترهای خود در آنها بازی می‌کنند! بازی‌هایی مثل Need for speed و آسفالت از شما یک راننده‌ی فرمول یک در دنیای مجازی می‌سازند و در نهایت، نسل جدید بازی‌های استراتژیک آنلاین مثل کلش آف کلنز، به شکل عجیب و غریبی، گیمرهای به معنای واقعی کلمه، معتاد خلق کرده‌اند!

و گیم شات متولد می شود

تاکنون گجت نیوز سعی کرده تا اکثر اخبار و رویدادهای دنیای گیم را پوشش دهد، اما این کافی نیست! با اوصاف بالا، دنیای بازی آنقدر بزرگ و پر رنگ و لعاب شده که یک وب سایت کامل برای پوشش تمام اخبار خود می‌طلبد. گیم شات با چنین دیدگاهی، در ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ متولد شد و حالا در ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ به طور رسمی به گیمرهای حرفه‌ای سلام می‌کند.

گیم شات ، یک وب‌سایت خبری و تحلیلی بازی است که هرچه در مورد دنیای بازی نیاز است، در آن پیدا می‌کنید. جدیدترین اخبار بازی، مقالات ویژه بازی‌های ویدیویی، نقد و بررسی به صورت متنی و ویدیویی، آموزش و راهنمایی بازی‌های ویدیویی، ساده‌ترین چیزهایی است که در گیم شات می‌توانید بیابید. تیمی از مجرب‌ترین نویسندگان حوزه‌ی گیم، در این گیم شات قلم می‌زنند و قبل از آنکه نویسنده‌های خوبی باشند، گیمرهایی حرفه‌ای هستند!

اما این همه‌ی ماجرا نیست! گیم شات، علاوه بر اینکه شما را در دنیای پر هیجان بازی غرق می‌کند، پنجره‌ی جهان باشکوه سینما را هم رو به شما باز می‌کند. شما می‌توانید آخرین اخبار فیلم و سریال‌های روز دنیا را در گیم شات دنبال کنید. در وب‌سایت خبری و تحلیلی گیم‌شات می‌توانید ویدیویی اختصاصی نظیر نقد و بررسی، پیش‌نمایش، اخبار هفته را هم به طور جداگانه ببینید.

 gameshot

معطل نکنید! گیم شات ، منتظر شماست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *