شنبه، ۱۷ خرداد ۹۳ - ۰۹:۱۴

به گزارش خبرنگار ایرنا، یکی از محققین و مدرسین دانشگاه روز شنبه در این مراسم که از سوی پایگاه مقاومت بسیج شهید سنایی…

به گزارش خبرنگار ایرنا، یکی از محققین و مدرسین دانشگاه روز شنبه در این مراسم که از سوی پایگاه مقاومت بسیج شهید سنایی در مسجد پیرجلیل روستای نوکاشت صومعه سرا برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی(ره) و یاد و خاطره شهیدان والامقام گفت: رشد و تعالی معنوی در کشور و استقلال، امنیت و اقتدار ایران اسلامی مدیون خون پاک شهدا با رهبری حکیمانه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و پس از ایشان رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

ˈحسن دادرسˈ با بیان اینکه ایران اسلامی در 35 سال اخیر موفقیت های بسیاری کسب کرده، افزود: امروز ایران اسلامی به عنوان کشوری قدرتمند در زمینه های مختلف در منطقه و جهان با حضور جوانان متهعد و متخصص می درخشد و با اقتدار خواب را از چشم دشمنان ربوده است.

وی ادامه داد: به واسطه استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی نعمات بسیاری به فضل الهی در ایران وجود دارد و پیوند ناگسستنی مردم و حکومت اسلامی تحت امر ولایت فقیه بهترین این نعمات است.

این استاد دانشگاه پیروی از آرمان های امام و شهیدان را رمز موفقیت ایران اسلامی دانست و گفت: شهدا با تاسی از ائمه اطهار (ع) و با بهره گیری از قرآن کریم در مسیر سعادت گام نهادند و حرکت در این مسیر خوشبختی و نیک انجامی را در پی دارد.

به گزارش ایرنا، در یادواره شهدای روستاهای ملکسر و نوکاشت صومعه سرا ، حاضران با ذکر مداحی و نوحه خوانی یاد وخاطره شهدا را گرامی داشتند.

صومعه سرا در غرب مرکز استان گیلان قرار دارد.ک/2

7294/695

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.