پنجشنبه، ۲۹ خرداد ۹۳ - ۰۹:۴۲

دستیار رئیس‌جمهور در امور اقوام و مذاهب گفت: مهمترین هدف و برنامه مسئولان کشور باید ایجاد فرهنگ، نشاط و کار باشد. به گزارش…

دستیار رئیس‌جمهور در امور اقوام و مذاهب گفت: مهمترین هدف و برنامه مسئولان کشور باید ایجاد فرهنگ، نشاط و کار باشد.

به گزارش ایسنا حجت الاسلام و المسلمین علی یونسی که به نمایندگی از جانب رییس جمهور به کوهدشت سفر کرده است در دیدار با هنرمندان و نخبگان این شهرستان، افزود: نباید عده‎ای خود را حق و دیگران را ناحق بدانند، این نگاه بسیار بد و غیراخلاقی است.

وی اظهارکرد: دعوای کفر و اسلام به راه نیندازید، خود را اسلام و دیگران را کافر نپندارید، رقابت باید برای نشاط سیاسی جامعه باشد نه برای دعوا بین جناح‌ها.

وی تصریح کرد: دولت وظیفه دارد مقدمات کار را برای ایجاد اشتغال مردم بخصوص جوانان فراهم کند و باید با توسعه همه‌جانبه بستر کار و اشتغال را فراهم کرد تا محرومیت از بین برود.

دستیار رییس‌جمهور افزود: دولت تدبیر و امید دکتر روحانی تمام تلاش خود را برای رفع محرومیت و توسعه و اشتغال برای ملت ایران بکار گرفته است.

وی همچنین در جمع مردم در مسجد صاحب الزمان شهر کوهدشت با اشاره به اجرای طرح سد معشوره استان لرستان گفت: حل مشکل سد معشوره به سبب موانع سنگین که داشت کار چندان آسانی نبود، اما با تلاش و پیگیری‎های مسئولان استان و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ، رئیس جمهور مسئولیت اجرای ادامه ساخت سد را پذیرفت.

به گزارش ایسنا وی هم‌چنین با حضور در گلزار شهدای شهرستان کوهدشت، نسبت به مقام شامخ شهدای انقلاب و دوران دفاع مقدس این شهرستان ادای احترام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.