شنبه، ۰۶ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۰۵

به گزارش ایرنا روابط عمومی پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت روز جمعه به نقل از کاظم اسدی افزود: هم اکنون یک مجتمع…

به گزارش ایرنا روابط عمومی پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت روز جمعه به نقل از کاظم اسدی افزود: هم اکنون یک مجتمع 105 واحدی و 96 واحدی از این تعداد در دست ساخت است که امیدواریم با تخصیص بموقع اعتبارات این پروژه بموقع به پایان برسد.

وی اضافه کرد: ساخت یکهزار واحد مسکونی در محدوده شیرینو درمنطقه ویژه پارس و مجموعه 50 واحد مسکونی ویلایی از دیگر اقدامات اخیر مدیریت طرح های پشتیبانی شرکت نفت و گاز پارس است.

مدیر طرح های پشتیبانی شرکت نفت و گاز پارس در همین راستا از سرمایه گذاران داخلی برای احداث یکهزار واحد مسکونی در ساحل شهر بنک دعوت به سرمایه گذاری کرد.

اسدی با اشاره به وجود جاذبه های طبیعت گردی و گردشگری در ساحل بنک گفت: سرمایه گذاران می توانند با خرید زمین نسبت به احداث واحدهای مسکونی در منطقه اقدام کنند.

وی تصریح کرد: استخراج و تولید نتیجه فعالیت های زنجیره وار و بهم پیوسته است و نتایج فعالیت های پشتیبانی به اندازه تولید مهم است.

اسدی اظهار کرد: هر گاه یکی ازحلقه های زنجیره دچار نقصان شود درتولید و استخراج نفت و گاز مشکل ایجاد می شود و این نشان دهنده اهمیت فعالیت تک تک حلقه های این زنجیره است.

مدیر طرح های پشتیبانی شرکت نفت و گاز پارس همچنین بر ضرورت توجه بیشتر به عملیات پشتیبانی برای افزایش کارایی و بهره وری و جلوگیری از ایجاد هر وقفه ای در تولید تاکید کرد.

وی افزود: بخش اعظم جاده ها در منطقه پارس براساس طرح جامع منطقه ویژه پارس، احداث شده است که جاده شهرک جم به محور کنگان- عسلویه و جاده پالایشگاه پارسیان از این جمله است.

مدیر طرح های پشتیبانی شرکت نفت و گاز پارس گفت: همچنین احداث پنج سد در منطقه تنبک شهرستان کنگان بتازگی ابلاغ شده و کارهای طراحی آن در دست اجراست و با تامین اعتبار عملیات اجرایی این پروژه آغاز خواهد شد.

اسدی اضافه کرد: تکمیل هفت کانال نیز در منطقه اختر در دستور کار شرکت نفت و گاز پارس قرار گرفته است که بزودی عملیات اجرایی این پروژه آغاز خواهد شد.

وی ایجاد زیر ساخت های شهری، خدمات، حمل و نقل (جاده های ارتباطی)، کنترل و هدایت سیلاب، ایجاد اسکله، بندر، پایانه، منازل مسکونی (موقت و دایم) و اجرای هر پروژه ای که نیاز خارجی طرح های پارس جنوبی باشد را از وظایف مدیریت طرح های پشتیبانی شرکت نفت و گاز پارس معرفی کرد. ک/1

539

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *