پنجشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۴۰

به گزارش خبرنگار ایرنا، سعید شبستری خیابانی شامگاه چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید بنیاد شهید و امور…

به گزارش خبرنگار ایرنا، سعید شبستری خیابانی شامگاه چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران این استان، با اشاره به دغدغه های رهبر معظم انقلاب گفت: زمانی دغدغه معظم له تهاجم فرهنگی، شبیخون فرهنگی و ناتوی فرهنگی بود وامروز رهبری دغدغه شان را در زمینه های دیگر با عنوان فرهنگ و اقتصاد عنوان کردند، برای همین ما باید با لبیک گفتن به معظم له در تحقق این اهداف کمک کنیم.

وی افزود: تا زمانی که ارزش های فرهنگ ایثار در جامعه ما رواج دارد، نباید واهمه ای از دشمنان داشته باشیم چرا که این ارزش ها ما را از هر نوع گزندی حفظ می کند.

وی گفت: بنیاد شهید و امورایثارگران و بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس به عنوان دوستون مستحکم می توانند ارزش های ایثار و شهادت را در جامعه ترویج دهند.

در ادامه این آیین مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گفت: امیدوارم بتوانم فرد شایسته ای برای این انتخاب باشم.

قاسم صمدیان تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در جامعه هدف و نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه را از اولویت های اقداماتش در آینده دانست.

در پایان این آیین با اهدا لوح تقدیر از خدمات بهلول نعمتی به عنوان مدیرکل سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی تقدیر و قاسم صمدیان به عنوان مدیرکل جدید این بنیاد معرفی شد.

7240/587

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *