چهارشنبه، ۲۵ تیر ۹۳ - ۰۶:۲۵

  به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، از روابط عمومی اداره کل محیط  زیست استان خراسان جنوبی خدمتگزار استاندار خراسان جنوبی هم به…

  به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، از روابط عمومی اداره کل محیط  زیست استان خراسان جنوبی خدمتگزار استاندار خراسان جنوبی هم به جمع همیاران محیط زیست پیوست.

آرامنش مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی با اعلام این خبر گفت : کارت همیار محیط زیست با امضاء معاون  محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور به همراه یک دست لباس  و ملزومات محیط بانی  به استاندار خراسان جنوبی اهداء شد.

 آرامنش مدیر کل حفاظت محیط زیست استان در این باره افزود : اختصاص عنوان همیار محیط زیست برای مدیران ارشد کشوری و استانی بیانگر حمایت همه جانبه آنان از تحقق اهداف و وظایف سازمانی حفاظت محیط زیست می باشد که با دستور مقام عالی سازمان به مقامات اختصاص داده می شود.

 پیش از این، همزمان در هفته محیط زیست سال جاری دکتر روحانی ریاست محترم جمهور نیز نخستین مقام ارشد اجرایی کشور بود که عنوان همیار محیط زیست را بر خود اختصاص داد و کارت همیار محیط زیست توسط خانم  ابتکار معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست به وی اهدا شد.

انتهای پیام/
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *