پنجشنبه، ۰۱ آبان ۹۳ - ۰۱:۰۱

به گزارش خبرنگار مهر، صبح پنج شنبه به مناسبت برگزاری مراسم گرامیداشت پانزدهمین یادواره شهدای منطقه گیفان در روستای محروم ایزمان شهرستان بجنورد،…

به گزارش خبرنگار مهر، صبح پنج شنبه به مناسبت برگزاری مراسم گرامیداشت پانزدهمین یادواره شهدای منطقه گیفان در روستای محروم ایزمان شهرستان بجنورد، بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان‌شمالی اقدام به اعزام یک اکیپ پزشکی برای درمان رایگان بیماران محروم این منطقه کرد.

صبح امروز مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان‌شمالی در مراسم اعزام این اکیپ پزشکی اظهار کرد: این تیم پزشکی شامل پزشک متخصص، پرستار، دارویار، آموزشیار و راننده است که با هدف درمان و ویزیت رایگان بیماران نیازمند اعزام می شوند.

سرهنگ رمضان موفق اعزام این تیم درمانی به مناطق محروم گیفان به همت بسیج جامعه پزشکی خراسان شمالی و با همکاری نیروی انتظامی، دانشگاه علوم پزشکی شهرستان بجنورد، بیمارستان تأمین اجتماعی، کمیته امداد امام خمینی(ره)، هلال احمر و مرزبانی خراسان شمالی انجام شده است.

وی در ادامه با اشاره به این که همزمان با دومین سالگرد سفر تاریخی رهبر معظم انقلاب به خراسان شمالی نیز؛ 15 اکیپ پزشکی برای ارائه خدمات رایگان به روستاهای محروم شهرستان راز و جرگلان این استان اعزام شدند، اظهار داشت: هر یک از اکیپ‌های پزشکی متشکل از پزشک، پرستار، دارویار، آموزشیار و راننده بود که دو تیم متخصص اطفال و یک تیم متخصص زنان نیز آنها را همراهی می کرد.

 مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان‌شمالی هدف از اعزام تیم های پزشکی به مناطق محروم استان را درمان و ویزیت رایگان بیماران نیازمند در این مناطق محروم و دورافتاده اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، یادواره 44 شهید منطقه گیفان شهرستان بجنورد هر سال در یکی از روستاهای این منطقه با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.