چهارشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۲۷

به گزارش خبرنگار مهر، سمیرا خواجه جوان سیستانی و عضو امدادگران جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان در پنجمین روز از هفته هلال…

به گزارش خبرنگار مهر، سمیرا خواجه جوان سیستانی و عضو امدادگران جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان در پنجمین روز از هفته هلال احمر با حضور در مراسم  دیدار رییس جمهور با امداد گران و مسئولان ستادی این جمعیت در تهران مفتخر به دریافت نشان ایثار از طرف حجت الاسلام روحانی شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان در این رابطه به مهر گفت: نشان‌ ايثار به‌ منظور تكريم‌ خصلت‌ ارزنده‌ از خود گذشتگی به‌ افرادي‌ اعطا مي‌شود كه‌  در راه‌ اهداف‌ و مقاصد مقدس‌ نظام‌ اسلامي‌ خدمتی حساس و ضروری انجام داده باشند.

رسول راشکی ضمن تبریک به مناسبت کسب این افتخار بیان داشت: سمیرا خواجه یکی از امدادگران پر تلاش استان و با سابقه 10 سال خدمت در نيكوكاري هاي‌ مؤثر اجتماعي‌ است.

به گزارش خبرنگار مهر، در مراسم گرامیداشت هفته هلال احمر که با حضور حجت‌الاسلام حسن روحانی، رییس جمهوری و با حضور مسئولان جمعیت هلال‌احمر روز گذشته در نهاد ریاست جمهوری برگزار نشان ایثار به ۳ امدادگر هلال احمر در کشور اهدا شد که سمیرا خواجه از استان سیستان و بلوچستان یکی از این افراد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.