پنجشنبه، ۲۹ خرداد ۹۳ - ۰۳:۵۸

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در حاشیه بازدید از شرکت پتروشیمی لرستان در جمع خبرنگاران افزود: دولت تلاش دارد…

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در حاشیه بازدید از شرکت پتروشیمی لرستان در جمع خبرنگاران افزود: دولت تلاش دارد که به تعهدات خود در زمینه فعال شدن صنعت پتروشیمی در استان لرستان عمل کند.

وی با بیان اینکه سرمایه گذاری اولیه احداث این شهرک توسط دولت انجام می شود اظهار داشت: این پروژه اشتغالزایی بسیار و محصولات با ارزش افزوده خوب خواهد داشت.

رییس جمهوری با بیان اینکه این استان دارای استعدادهای فراوان در زمینه صنعتی است اضافه کرد: قرار است برای صنعت لاستیک سازی و سنگ بری مدرن در این استان اقدامات لازم انجام شود.

رییس جمهوری با اشاره به قول های داده شده به مردم در بخش کشاورزی گفت: تعهدات مربوط به امسال و سال آینده بموقع انجام خواهد شد.

روحانی با بیان اینکه در بخش دامپروری و گردشگری نیز گام های مهمی برداشته می شود گفت: امیدواریم همه این اقدامات منجر به توسعه بیشتر این استان و اشتغال زایی شود.

رییس دولت تدبیر و امید اظهار امیدواری کرد که امسال و سال آینده شاهد رشد قابل توجه استان لرستان باشیم.

روحانی با اشاره به نشست کارآفرینان استان گفت: اراده جدی هم بین کارآفرینان استان و هم کارآفرینان خارج از استان وجود دارد و اصل کار باید توسط بخش خصوصی انجام شود.

وی خاطر نشان کرد که دولت در این زمینه کمک کرده و تسهیلات لازم را در اختیار کارآفرینان قرار خواهد داد.

7274/1625

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.