جمعه، ۱۲ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۳۴

ˈمحمد ابراهیم شیبانیˈ روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی ،افزود: این وامها در زمینه های مختلف در اختیار تعاونی…

ˈمحمد ابراهیم شیبانیˈ روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی ،افزود: این وامها در زمینه های مختلف در اختیار تعاونی های متقاضی قرار گرفته است.

وی اظهارداشت : اکنون 677 شرکت تعاونی در قالب پنج اتحادیه تعاون در تربت حیدریه فعال بوده و در سال گذشته 28 شرکت تعاونی در زمینه های کشاورزی ، صنعت و خدمات با تعداد 200 عضو در این شهرستان تاسیس شده است.

رییس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی تربت حیدریه ادامه داد: در جهت ارتقای سطح دانش مدیران عامل و اعضای هیات مدیره و بازرسان شرکت های تعاونی این شهرستان نیز در سال گذشته بیش از پنج هزار نفر ساعت آموزش برای آنان برگزار شده است.

شیبانی افزود: در حوزه روابط کار، سال گذشته 423 پرونده در مراجع حل اختلاف تربت حیدریه رسیدگی شده و هیات حل اختلاف این شهرستان به پرونده های حوزه کار در شهرستانهای خواف، رشتخوار، زاوه ، گناباد و بجستان نیز رسیدگی می کند.

وی بیان کرد: میانگین رسیدگی به هر پرونده 15 روز می باشد که حدود 35 درصد از آرای صادره توسط مراجع حل اختلاف به صورت سازشی در شهرستان تربت حیدریه حل شده است.

شیبانی در ادامه به پرداخت مستمری بیمه بیکاری اشاره کرد و گفت: از مجموع 210 مستمری بگیر بیمه بیکاری در طول سال گذشته 175 مورد در شهرستان تربت حیدریه کاهش یافته و اشتغال مجدد برای آنان ایجاد شده است.

وی بیان کرد: در خصوص تعهد اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تربت حیدریه در حوزه ایجاد اشتغال، این اداره توانسته به 85 درصد از تعهد خود در این بخش عمل کند.

2691/659

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.