پنجشنبه، ۰۱ خرداد ۹۳ - ۰۵:۲۹

به گزارش خبرنگار ایرنا، محمد رضا ابراهیمی، عصر چهارشنبه در کمیته مقابله با مواد مخدر در شیراز افزود: اگر اقداماتی که در این…

به گزارش خبرنگار ایرنا، محمد رضا ابراهیمی، عصر چهارشنبه در کمیته مقابله با مواد مخدر در شیراز افزود: اگر اقداماتی که در این شورا در بحث فرهنگ پیشگیری و مقابله با توزیع مواد مخدر انجام شده رصد شود می توان دریافت که موفقیت های خوبی در توسط سازمان های مردم نهاد به دست آمده است.

وی، نبود یک مرکز ترک اعتیاد و نگهداری معتادان پرخطر در شیراز را یک معضل و کمبود اساسی دانست و ادامه داد: امیدواریم تا پایان سال جاری شاهد احداث و بهره برداری از این مرکز باشیم.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس در خصوص فعالیت مراکز ترک اعتیاد در استان هم گفت: هم اینک 67 کمپ و مرکز فاقد مجوز در استان فعال است که از این بابت بیشترین مراکز ترک اعتیاد بدون مجوز در فارس قرار دارد.

ابراهیمی تصریح کرد: با توجه به اقدامات صورت گرفته در خصوص ارائه مجوز و نظارت بر فعالیت این مراکز در سال گذشته، هم اینک تعداد مراکز دارای مجوز استان به 53 مرکز رسیده است.

وی، با اشاره به انتخاب شعار ‘اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر’ در سال جاری گفت: برای دستیابی به اهداف و عملیاتی شدن این شعار نیازمند همکاری و همراهی رسانه ها هستیم.ک/2

678/ 667

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.