دوشنبه، ۱۶ تیر ۹۳ - ۰۳:۰۵

به گزارش خبرنگار ایرنا ˈبهزاد شریف مخمل زادهˈ یکشنبه شب در جریان بازدید از بیمارستان امام علی(ع) اندیمشک افزود:شتاب گرفتن روند اجرای طرح…

به گزارش خبرنگار ایرنا ˈبهزاد شریف مخمل زادهˈ یکشنبه شب در جریان بازدید از بیمارستان امام علی(ع) اندیمشک افزود:شتاب گرفتن روند اجرای طرح تحول نظام سلامت ، فضای جدیدی را در بیمارستانها ایجاد کرده به طوریکه علاوه بر کاهش قابل توجه هزینه درمان ، رضایت بیماران را نیز به دنبال داشته است.

مخمل زاده گفت:پیش از اجرای طرح تحول نظام سلامت کمبود و فقدان داروهای بیماران خاص تبعات ناخوشایندی برای بیماران به دنبال داشت که بعضا به نوعی شکنجه روحی و جسمی بیماران را به دنبال داشت که با اجرایی شدن طرح این مشکل مرتفع شده است.

وی با بیان اینکه اجرای این طرح مهم در حوزه بهداشت و درمان بالا رفتن کیفیت خدمات را در پی داشته افزود:مجریان طرح تحول نظام سلامت با تعامل و هماهنگی به یاری بیماران شتافته و مشکلات جزیی را نیز برطرف کنند تا بیماران از خدمات درمانی مطلوب بهره مند شوند.

وی خاطر نشان کرد: تامین داروی مورد نیاز بیماران در بیمارستانها در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت بار سنگینی از دوش مردم برداشته و به بخش بهداشت و درمان کشور حیاتی دوباره بخشید.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز همچنین گفت:در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت کلینیک های ویژه سرپائی نیز با همکاری پزشکان متخصص و فوق تخصص در اقصی نقاط ایران اسلامی با هزینه کم به بیماران نیازمند خدمات رسانی می کنند.

وی اولویت وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در اجرای این طرح را توجه ویژه به حوزه بهداشت دانست و اظهار داشت:بسته های حمایتی در این راستا تهیه شده و بزودی توزیع این بسته های حمایتی در مناطق محروم سپس مناطق حاشیه ای و روستاها آغاز می شود.

ˈاحمد مجیدیˈ مدیر شبکه بهداشت و درمان اندیمشک نیز در این دیدار گزارشی از وضعیت درمان این شهرستان و روند اجرای طرح تحول نظام سلامت ارائه کرد و افزود: کمبود فضای فیزیکی ، کمبود تجهیزات ، جوابگو نبودن بخش اورژانس از جمله مشکلات حوزه بهداشت و درمان در شهرستان اندیمشک می باشد.

در این دیدار مسائل و مشکلات بهداشتی و درمانی شهرستان اندیمشک مورد بررسی قرار گرفت.ک/2 7281/648

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.