سه شنبه، ۲۳ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۱۲

حمید مستشاری روز سه شنبه در حاشیه همایش تجلیل از دندانپزشکان خیرموسسه معلولان شهید فیاض بخش در جمع خبرنگاران افزود: خدمات کلینیک دندانپزشکی…

حمید مستشاری روز سه شنبه در حاشیه همایش تجلیل از دندانپزشکان خیرموسسه معلولان شهید فیاض بخش در جمع خبرنگاران افزود: خدمات کلینیک دندانپزشکی معلولان مشهد که از دو سال گذشته با همت خیرین افتتاح شده، در سطح کشور منحصر به فرد است .

وی اظهار داشت: این کلینیک با 12 یونیت دندانپزشکی، اتاق عمل و تجهیزات کامل قابلیت پذیرش معلولان از شمال شرق کشور را داراست.

وی بیان کرد:سالانه حدود هفت هزار معلول برای بهره گیری از خدمات دندانپزشکی در این کلینیک پذیرش می کند،در حالی که ظرفیت پذیرش آن قریب به 30 هزار نفر است.

وی گفت: به دلیل کمبود دندانپزشک توانایی پذیرش بیماران معلول بیشتری را نداریم.

وی خاطر نشان کرد:در حال حاضر 55 دندانپزشک در این کلینیک به صورت افتخاری ارایه خدمت می کنند و از دیگر دندانپزشکان نیز خواهان حضورشان در این مرکز هستیم.

مستشاری گفت: برای دندانپزشکانی که وقت حضور مستمر در کلینیک را دارند، نیز آمادگی پرداخت حقوق طبق تعرفه های نظام پزشکی را داریم.

عضو هیات مدیره موسسه معلولان فیاض بخش افزود: هزینه نرخ خدمات دندانپزشکی 50 درصد از تعرفه ها است و از کسانی که توان پرداخت ندارند،هیچ پولی اخذ نمی شود.

وی در پایان گفت: بهزیستی خراسان ضوی سالانه برای خدمات دندانپزشکی معلولان 40 میلیون ریال به کلینیک دندانپزشکی موسسه معلولان ذهنی و حرکتی فیاض بخش مشهد پرداخت می کند.

7487/659

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.