سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۰۱:۵۹

سرهنگ ˈغلامرضا دهقانیˈ روز سه شنبه افزود: با هدف هدایت و کنترل مرکز فرماندهی یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری این سامانه در…

سرهنگ ˈغلامرضا دهقانیˈ روز سه شنبه افزود: با هدف هدایت و کنترل مرکز فرماندهی یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری این سامانه در این یگان فعال شد.

وی گفت: 20 دستگاه خودرو و 10 دستگاه موتورسیکلت برای گشت در عرصه های منابع طبیعی مجهز شده و این سامانه قادر است مکان یابی خودروهای یگان حفاظت در شهرستان و کلیه راههای استان سمنان در عرصه های منابع طبیعی از جمله جنگلها، مراتع، بیابانها را شناسایی و اعلام موقعیت کند.

دهقانی از مردم استان سمنان خواست با توجه به خشکسالی در استان و مشکلات جنگل ها و مراتع گزارشهای خود در خصوص آتش سوزی در عرصه های جنگلی، قطع درختان و نیز تخریب عرصه های منابع طبیعی را بصورت شبانه روزی با شماره تلفن 1504 یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری سمنان اعلام نمایند.

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان تأکید کرد: رسانه‎ها و ادارات مرتبط در این خصوص می‎توانند با تعامل و همکاری در خصوص فرهنگ‎سازی حفاظت از منابع طبیعی و اراضی ملی گام بردارند.ک/1

599/608

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.