یکشنبه، ۱۱ آبان ۹۳ - ۰۸:۳۴

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر ابراهیم پورحکیمی عصر یکشنبه در دیدار با فرماندار بوشهر اظهار داشت: امنیت از ارکان اصلی و اساسی زندگی…

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر ابراهیم پورحکیمی عصر یکشنبه در دیدار با فرماندار بوشهر اظهار داشت: امنیت از ارکان اصلی و اساسی زندگی فردی و اجتماعی در طول تاریخ بشر بوده و هست و فلسفه وجودی تامین اجتماعی این است که یک امنیت خاطر برای آینده ایجاد کند.

وی افزود: رویکرد مدیریت درمان تامین اجتماعی استان استفاده هر چه بیشتر از پتانسیل‌های سازمان و اثر گذاری قوی و مثبت بر کل درمان استان بوده است که خوشبختانه این استراتژی با یک برنامه ریزی هدفمند تحقق یافته است.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر با اشاره به هزینه‌هی درمانی این سازمان، خاطرنشان ساخت: در سال گذشته ۱۰۴ میلیارد تومان هزینه درمان تامین اجتماعی استان بوشهر شد.

وی در ادامه بیان داشت: سال گذشته در دو بیمارستان تامین اجتماعی استان بوشهر، ۱۱ هزار عمل جراحی انجام و ۲۳ هزار بیمار بستری شد.

پورحکیمی به موفقیت‌های بیمارستان سلمان فارسی اشاره کرد و گفت: این بیمارستان عنوان دستگاه برتر استانی در خدمات رسانی به اقشار محروم جامعه و مددجویان کمیته امداد برای دومین سال متوالی را کسب کرد.

وی ادامه داد: دستگاه برتر و بیمارستان برتر در اجرای استانداردهای اعتباربخشی در استان و کسب بیمارستان درجه یک عالی کشور و رتبه چهارم در بیمارستان‌های تامین اجتماعی کشور از جمله موفقیت‌های این بیمارستان در سال گذشته است.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر توسعه نیافتگی در درمان مستقیم، کمبود پزشک متخصص و فوق تخصص مراکز درمانی  تامین اجتماعی را از جمله چالش‌های تامین اجتماعی استان بوشهر برشمرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.