یکشنبه، ۰۹ آبان ۹۵ - ۰۸:۴۳
مکان های خیره کننده

۱۰ سال مسافرت برای عکاسی از مکان های خیره کننده بهترین توصیف برای زندگی  Pascal Mannaerts عکاس حرفه ای هلندی است . او…

۱۰ سال مسافرت برای عکاسی از مکان های خیره کننده بهترین توصیف برای زندگی  Pascal Mannaerts عکاس حرفه ای هلندی است . او با دوربین خود سفرهایش را از ده سال پیش آغاز کرد و ادعا می کند تصاویری که حالا به اشتراک گذاشته بهترین عکس هایی هستند که او گرفته است . برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر در ادامه با میهن پست همراه باشید .

پاسکال منِ ارس بیش از ده سال است که برای عکاسی بطور منظم به سراسر جهان سفر می کند . اگر با دقت بیشتری به تصاویر این عکاس حرفه ای نگاهی بیاندزید حتما متوجه خواهید شده که پاسکال منِ ارس برای تهیه هر کدام از این عکس ها به فرهنگ مردم آن منطقه یا کشور نفوذ کرده است .

پاسکال منِ ارس در مورد این تصاویر از آثاراش چنین توضیح می دهد :

من در طول ده سال سفر به کشور های مختلف جهان چیز های زیادی را کشف کردم .  در تمامی عکس ها سعی کرده ام تا انسان ها را در فرهنگ و عرف جامعه خودشان به تصویر بکشم. البته در حقیقت باید گفت هم انسان ها و هم افکار و اعتقاداتشان . هر کدام از آنها دارای رمز و رازها و اخباری هستند  که من تلاش دارم آنها را درون عکس هایم به نمایش بگذارم .

عکس هایی که پاسکال منِ ارس تهیه کرده بسیار جذاب و سوال برانگیز هستند . احتمالا برای شما هم مانند من پیش می آید که دوست دارید در مورد برخی از تصاویر بیشتر بدانید .

این عکاس سفری به ایران هم داشته و  تصاویر زیادی از این کشور ثبت کرده در این مجموعه تصویر مسجد جامع یزد و همچنین تصویر مسجد شیخ لطف الله در اصفهان به عنوان دو عکس زیبا و پرطرفدار معرفی شده اند .

با هم در میهن پست تصاویری از مکان های خیره کننده را تماشا می کنیم.

[highlight]منبع : pichome[/highlight]

یک دیدگاه برای “۱۰ سال مسافرت برای عکاسی از مکان های خیره کننده”

  1. کارگر گفت:

    خیلی جالبه و واقعا بعضی از عکسا جای سوال دارن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *