شنبه، ۰۱ شهریور ۹۳ - ۱۱:۱۳

مدیر کل راه و شهرسازی لرستان با بیان اینکه تسهیلات پرداختی به واحدهای مسکن مهر خود مالک و دولتی استان 8200 میلیارد ریال…

مدیر کل راه و شهرسازی لرستان با بیان اینکه تسهیلات پرداختی به واحدهای مسکن مهر خود مالک و دولتی استان 8200 میلیارد ریال است، گفت: ۴۷۰ میلیارد ریال اعتبار به منظور تکمیل انشعاب آب، فاضلاب و برق واحدهای مسکن مهر و پرداخت مطالبات پیمانکاران در این دو حوزه نیاز است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه لرستان، شهرام ملکی در جمع خبرنگاران افزود: از این میزان اعتبار، ۳۴۰ میلیارد ریال آن مربوط به آبفا و ۱۳۰ میلیارد ریال آن نیز مربوط به شرکت توزیع نیروی برق است که در صورت تامین، علاوه بر پرداخت مطالبات پیمانکاران، مابقی طرح‌ها نیز تکمیل خواهد شد.

وی با اشاره به ضرورت احداث ۴۰۸ کلاس درس در سایت‌های مسکن مهر استان لرستان، تصریح کرد: این تعداد کلاس باید در قالب ۳۰ پروژه سه تا ۱۸ کلاسه احداث شود که تاکنون کار احداث ۶۰ واحد آغاز شده است.

ملکی بیان کرد: سهم شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت استان لرستان از مسکن مهر، ۴۵ هزار و ۱۴۹ واحد مسکونی است که ۲۶ هزار و ۶۲۹ واحد به صورت خودمالکی و ۱۸ هزار و ۵۲۰ واحد نیز به صورت دولتی است.

این مقام مسئول یادآور شد: در مجموعه ۲۴ هزار و ۸۲۰ واحد شامل ۲۰ هزار و ۷۳۱ واحد خودمالک و چهار هزار و ۸۹ واحد دولتی تاکنون به متقاضیان واگذار شده است.

وی با بیان اینکه در بخش واحدهای دولتی، سه هزار و ۳۱ واحد مسکونی دولتی نیز تا پایان شهریورماه امسال، سه هزار و ۸۹۲ واحد تا پایان سال جاری و هفت هزار و ۴۰۸ واحد نیز تا سال ۹۴ تکمیل و بهره برداری می‌شود، تصریح کرد: همچنین تسهیلات پرداختی به واحدهای مسکن مهر خودمالک ودولتی استان هشت هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال است که از این میزان چهار هزار و ۹۶۰ میلیارد ریال معادل ۶۰. ۴درصد به واحدهای خودمالک و مابقی به واحدهای دولتی پرداخت شده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *