سه شنبه، ۲۹ مهر ۹۳ - ۰۱:۰۲

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام عباس نظری صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی استان اظهارداشت: با توجه به در پیش…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام عباس نظری صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی استان اظهارداشت: با توجه به در پیش بودن ماه محرم و ایام عزاداری اباعبدالله الحسین(ع)، برنامه‌هایی توسط اداره‌ی کل تبلیغات اسلامی و شهرستان‌های تابعه به اجرا درمی‌آید.

وی از اعزام ۵۸۷ نفر مبلغ و مبلغه به مناطق مختلف در ایام سوگواری سالار شهیدان خبر داد.

معاون فرهنگی اداره‌ کل تبلیغات اسلامی استان قزوین با اعلام اینکه احتمال افزایش تعداد مبلغین وجود دارد، افزود: با همکاری و تعامل صورت گرفته تعدادی از این مبلغین از مرکز هجرت کوتاه‌مدت و دفتر تبلیغات اسلامی قم به استان قزوین اعزام می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه ۲۲۶ نفر از مبلغین قزوین نیز به سطح استان اعزام شدند، به تشریح برنامه‌های مبلغین در ایام حضور خود در مراکز تبلیغی پرداخت.

حجت الاسلام نظری در ادامه از برگزاری همایش طلایه‌داران تبلیغ در سطح شهرستان‌ها و استان خبر داده و یادآور شد: همایش استانی طلایه‌داران تبلیغ، پنج‌شنبه با حضور مبلغان در شش محور برگزار می‌شود.

وی طرح موضوعات در حوزه عفاف و حجاب و تهاجم فرهنگی، خطر نفوذ مجدد آمریکا در منطقه با پوشش مقابله با داعش، تبیین مولفه‌های تعیین شده رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص قتصاد مقاومتی، مبارزه با قاچاق کالا و ارز، تاکید بر مصرف بهینه آب با توجه به کمبود جدی آب را از محورهای این همایش عنوان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.