سه شنبه، ۲۹ مهر ۹۳ - ۰۷:۵۳

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان از تخصیص بودجه قابل توجهی جهت اجرای طرح‌های زیرساختی، عمران، آبادانی و اشتغال در شهرستان مراوه…

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان از تخصیص بودجه قابل توجهی جهت اجرای طرح‌های زیرساختی، عمران، آبادانی و اشتغال در شهرستان مراوه تپه خبرداد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، “علی اصغر طهماسبی” در جلسه با کارشناسان فرمانداری مراوه تپه اظهارداشت: متأسفانه شهرستان مراوه تپه دارای بیشترین میزان خشکسالی در استان گلستان است که باید مورد توجه قرار گرفته و تدابیر لازم در این خصوص اندیشیده شود.

وی با اشاره به مشکل کمبود نیرو در فرمانداری مراوه تپه بیان کرد: قطعاً همه ما می‌دانیم که شما در حوزه کاری خود چند کار تخصصی را به تنهایی انجام می‌دهید و این مشکلی است که در بسیاری از حوزه‌های کاری وزارت کشور در استان وجود دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار افزود: درخواستهای پرسنلی خود را در خصوص دریافت فوق العاده مناطق محروم در قالب نامه به ما انتقال دهید تا این مهم را از طریق معاونت منابع انسانی استانداری پیگیری شود طهماسبی با اشاره به بحث جابجایی روستاها در مراوه تپه خاطرنشان کرد: شهرستان مراوه تپه دارای 80 روستای کد دار است که از این تعداد 41 روستا به دلایل مختلف از جمله قرار گرفتن در مسیر سیلاب، در طرح جابه‌جایی قرار دارند که در این خصوص باید مطالعه و کار کارشناسی دقیقی صورت پذیرد.

وی با اشاره به بروز آسیب‌های اجتماعی نظیر خودکشی و طلاق در شهرستان مراوه تپه گفت: آمارهای ارائه شده در خصوص خودکشی در شهرستان مراوه تپه، جای نگرانی دارد و باید از ظرفیت‌های دانشگاهی به منظور انجام کار مطالعاتی و کارشناسی و ارائه راهکارهای پیشگیرانه، استفاده کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان اظهارداشت: مراوه تپه دارای 126 کیلومتر مرز خاکی با کشور ترکمنستان است و به لطف الهی در این منطقه شاهد امنیت پایداری هستیم و هیچ‌گونه مشکلی در نقاط مرزی مراوه تپه فعلاً وجود ندارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هدف ما از حضور در فرمانداری‌ها به هیچ عنوان مچ‌گیری نیست، بلکه با نگاه آشنایی هر چه بیشتر با کارشناسان و بررسی مشکلات و کمبودهای موجود در محیط کاری فرمانداری‌ها، این بازدیدها صورت می‌گیرد. برگزاری جلسه شورای تأمین شهرستان، دیدار با خانواده شهدا، دیدار با آخوند غراوی امام جمعه محترم شهرستان مراوه تپه و بازدید از حوزه علمیه چنارلی از جمله برنامه‌های شاخص سفر یک روزه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان و مدیران کل این حوزه به شهرستان مراوه تپه بود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.